Mersin ili Akdeniz bölgesinde evden eve taşımacılık işine mi gereksinim duyuyorsunuz.

Mersin evden eve nakliyat

önceki zamanlarda kamyon ile amatör bir düzende yapılan ev eşyalarının taşınması yerini nakliye firmalarına bırakmıştır. Son dönemlerde ev sahipleri bu tip nakliye şirketlerine başvurmaktadır. Kusursuz ev taşımacılık servisi sağlayan firmaları oldukça uygun fiyatlara karşınıza çıkar.

Evden eve nakliyat şirketleri ev taşımacılık sağlayabilmesi için K3 sertifikasına sahip olmalıdır. Belgeleri olmayan kamyoncu korsan olarak çalışmaktadır. Eşyalarınızı  taşıtırken uzman bir nakliyat şirketi ile anaşmaya çalışın.

Mersin evden eve nakliyat fiyatları

Mersin içerisinde taşımacılık gereksinimleriniz için il içi nakliyat fiyatları eşya yoğunluğuna göre farklılık gösterir. Şehir içerisinde yapılması gereken nakliye fiyatları belirlenirken müşterinin istekleri göz önünde bulundurulur. Şehiri içerisinde nakliye fiyatları ortalama 2000 TL bandındadır. Şehirlerarası taşımacılık fiyatları ise sevkiyatın yapılacağı mesafeye göre farklılık göstermektedir. Güzergah uzadıkça ücret de artmaktadır.

Evden eve nakliyat şirketleri ne tür hizmet sunar?

Nakliyat ticarethaneleri genelde taşımacılık öncesi taşınacak olan eşyaları görmek yapmak isteyecektir. Ekspertiz servisi sonrası müşteri geniş çaplı bir şekilde bilinçlendirilerek fiyat teklifi verilir.

Nakliyat işlemleri kapalı kasalı kamyonet ile tamamlanmaktadır. Nakliyat işlemleri yüksek katlı yapılardan yapılacaksa vinç sistemi tercih edilmektedir.

Mersin Akdeniz Sigoralı evden eve nakliyat

Nakliyat esnasında meydana gelebilecek her türlü ziyan için sigortalı görev sağlanmaktadır. Sigorta şirketi mobilyaların zarar görmesi halinde bir bilirkişi tayin ederek ziyanı belirlemektedir. Sigortalı nakliyat hizmeti zamanımızda tüm taşımacılık firmaları tarafından sağlanmaktadır.

Evden eve nakliyat süreci ne şekilde olmalıdır?

Ev sahibi öncelikle beklentilerini nakliyat şirketi yetkilisine detaylı bir türde izah etmelidir. Firma yetkilisi müşterinin talepleri doğrultusunda fiyat teklifini sunmaktadır.

Nakliyat işletmesine eşyalarını eksik anlatan çok sayıda ile müşteri ile denk gelmekteyiz. Bu tip durumlarda ciddi sorunlar yaşamaktayız. Müşterinin eşyalarını eksik beyan etmesi halinde nakliyecinin bütün planları alt-üst olmaktadır.

uluslararası evden eve taşımacılık istanbul evden eve nakliyat kayseri evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat evden eve nakliyat uluslararası zati eşya taşımacılığı Evden Eve Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Uşak Evden Eve Nakliyat