Mersin ili Akdeniz ilçesinde evden eve taşımacılık hizmetine mi gereksinim duyuyorsunuz.

Mersin evden eve nakliyat

önceki zamanlarda at arabası ile kaba bir şekilde yapılan ev eşyalarının taşınması yerini nakliye firmalarına bırakmıştır. Son dönemlerde ev sahipleri bu tür taşımacılık işletmelerine gitmektedir. Kusursuz evden eve nakliyat hizmeti sağlayan firmaları oldukça uygun fiyatlara bulabilirsiniz.

Evden eve taşımacılık işletmeleri ev nakliyesi sunabilmesi için K3 sertifikasına sahip olmalıdır. Evrakları eksik kamyoncu belgesiz olarak hizmet vermektedir. Evinizi  taşıtırken profesyonel bir nakliyat şirketi ile anaşmaya özen gösterin.

Mersin evden eve nakliyat fiyatları

Mersin içerisinde nakliye gereksinimleriniz için il içi taşımacılık ücretleri kat durumuna göre değişiklik gösterir. Şehir içerisinde yapılması gereken nakliye fiyatları belirlenirken müşterinin talepleri göz önünde bulundurulur. İl içerisinde taşımacılık fiyatları ortalama 2000 TL civarındadır. Şehirlerarası nakliye ücretleri ise sevkiyatın yapılacağı mesafeye göre farklılık göstermektedir. Güzergah uzadıkça fiyat de artmaktadır.

Evden eve taşımacılık işletmeleri nasıl hizmet sunar?

Nakliyat şirketleri genellikle nakliyat öncesi taşınacak olan eşyaları görmek yapmak isteyecektir. Ekspertiz hizmeti sonrası müşteri geniş çaplı bir şekilde bilinçlendirilerek fiyat teklifi verilir.

Taşınma işlemleri evden eve kasalı kamyon ile sağlanmaktadır. Taşımacılık işlemleri yüksek katlı yapılardan yapılacaksa vinç sistemi kullanılır.

Mersin Akdeniz Sigoralı evden eve nakliye

Nakliye esnasında olabilecek her türlü zarar için sigortalı hizmet sağlanmaktadır. Sigorta şirketi aletlerin zarar görmesi halinde bir eksper tayin ederek ziyanı belirlemektedir. Sigortalı evden eve nakliyat hizmeti neredeyse tüm nakliyat şirketleri tarafından sağlanmaktadır.

Evden eve nakliyat süreci nasıl olmalıdır?

Müşteri öncelikle beklentilerini nakliyat firması yetkilisine ayrıntılı bir türde anlatmalıdır. Şirket yetkilisi ev sahibinin talepleri doğrultusunda ücret teklifini sunar.

Nakliye firmasına eşyalarını hatalı anlatan çok sayıda ile ev sahibi ile karşı karşıya gelmekteyiz. Bu tür durumlarda ciddi sorunlar yaşamaktayız. Ev sahibinin eşyalarını farklı beyan etmesi halinde nakliye şirketinin tüm planları alt-üst olmaktadır.

uluslararası evden eve taşımacılık istanbul evden eve nakliyat kayseri evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat evden eve nakliyat uluslararası zati eşya taşımacılığı Evden Eve Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Uşak Evden Eve Nakliyat