Konya ili Yunak ilçesinde evden eve taşımacılık işine mi ihtiyaç duyuyorsunuz.

Konya evden eve nakliyat

eski zamanlarda kamyonet ile kaba bir düzende yapılan ev eşyalarının sevk edilmesi yerini nakliye firmalarına bırakmıştır. Son yıllarda nakliye hizmetine ihtiyaç duyan insanlar bu tarz nakliyat şirketlerine başvurmaktadır. Sağlam ev taşımacılık hizmeti veren firmaları oldukça uygun fiyatlara karşılaşabilirsiniz.

Evden eve nakliyat firmaları ev nakliyesi sunabilmesi için K3 sertifikasına sahip olmalıdır. Evrakları olmayan kamyonetci belgesiz olarak çalışmaktadır. Evinizi  taşıtırken uzman bir nakliyat şirketi ile anaşmaya özen gösterin.

Konya evden eve nakliyat fiyatları

Konya içerisinde taşımacılık ihtiyaçlarınız için şehir içi nakliyat ücretleri eşya yoğunluğuna göre değişiklik gösterir. Şehir içerisinde yapılacak taşımacılık ücretleri belirlenirken müşterinin istekleri göz önünde bulundurulur. Şehiri içerisinde nakliyat fiyatları ortalama 2000 TL bandındadır. Şehirlerarası nakliye ücretleri ise sevkiyatın yapılacağı mesafeye göre farklılık göstermektedir. Güzergah uzadıkça fiyat de artmaktadır.

Nakliyat firmaları nasıl hizmet sağlar?

Taşımacılık işletmeleri genelde nakliyat öncesi taşınacak olan eşyaları ekspertiz yapmak isteyecektir. Ekspertiz hizmeti sonrası müşteri detaylı bir şekilde bilinçlendirilerek fiyat teklifi verilir.

Taşınma işlemleri kapalı kasalı kamyon ile sağlanmaktadır. Nakliyat işlemleri yüksek katlı yapılardan yapılacaksa asansör sistemi kullanılmaktadır.

Konya Yunak Sigoralı evden eve nakliye

Taşımacılık esnasında olabilecek her türlü ziyan için sigortalı görev sağlanmaktadır. Sigorta şirketi eşyaların zarar görmesi halinde bir uzman kişi tayin ederek zararı belirlemektedir. Sigortalı taşımacılık hizmeti zamanımızda tüm nakliye işletmeleri tarafından sağlanmaktadır.

Evden eve nakliyat süreci nasıl olmalıdır?

Müşteri öncelikle beklentilerini nakliye şirketi yetkilisine detaylı bir şekilde izah etmelidir. Firma yetkilisi müşterinin talepleri doğrultusunda fiyat teklifini verir.

Nakliye firmasına eşyalarını hatalı anlatan çok sayıda ile müşteri ile karşı karşıya gelmekteyiz. Bu tür durumlarda ciddi sorunlar yaşamaktayız. Ev sahibinin eşyalarını eksik beyan etmesi halinde nakliye şirketinin tüm planları bozulmaktadır.

uluslararası evden eve taşımacılık istanbul evden eve nakliyat kayseri evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat evden eve nakliyat uluslararası zati eşya taşımacılığı Evden Eve Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Uşak Evden Eve Nakliyat