Konya ili Yunak semtinde evden eve nakliyat hizmetine mi gerek duyuyorsunuz.

Konya evden eve nakliyat

geçmiş zamanlarda kamyonet ile kaba bir şekilde yapılan ev eşyalarının taşınması yerini nakliye işletmelerine bırakmıştır. Son zamanlarda müşteriler bu tip taşımacılık işletmelerine başvurmaktadır. Kusursuz evden eve nakliyat servisi veren firmaları oldukça uygun rakamlara karşılaşabilirsiniz.

Evden eve taşımacılık firmaları ev nakliyesi sunabilmesi için K3 belgesine sahip olmalıdır. Evrakları olmayan kişi belgesiz olarak hizmet vermektedir. Eşyalarınızı  taşıtırken uzman bir taşımacılık şirketi ile anaşmaya bakın.

Konya evden eve nakliyat fiyatları

Konya içerisinde nakliyat ihtiyaçlarınız için şehir içi nakliye fiyatları kat durumuna göre farklılık göstermektedir. Şehir içerisinde yapılması istenilen nakliyat ücretleri belirlenirken müşterinin istekleri göz önünde bulundurulur. Şehiri içerisinde nakliyat fiyatları ortalama 2000 TL bandındadır. Şehirlerarası nakliye fiyatları ise sevkiyatın yapılacağı mesafeye göre farklılık göstermektedir. Yol uzadıkça fiyat de artmaktadır.

Evden eve taşımacılık firmaları ne tür hizmet sunar?

Taşımacılık işletmeleri genellikle taşımacılık öncesi taşınacak olan eşyaları ekspertiz yapmak isteyecektir. Ekspertiz işlemi sonrası müşteri geniş çaplı bir şekilde bilgilendirilerek fiyat teklifi verilir.

Taşınma hizmeti saç kasalı ağır vasıta ile gerçekleştirilmektedir. Nakliyat işlemleri yüksek katlı binalardan yapılacaksa vinç sistemi kullanılmaktadır.

Konya Yunak Sigoralı evden eve nakliyat

Nakliyat esnasında olabilecek her türlü ziyan için sigortalı ihtimam sağlanmaktadır. Sigorta şirketi aletlerin zarar görmesi halinde bir uzman kişi tayin ederek değer kaybını tespit etmektedir. Sigortalı evden eve nakliyat hizmeti günümüzde tüm nakliye firmaları tarafından tercih edilmektedir.

Evden eve nakliyat süreci nasıl olmalıdır?

Ev sahibi öncelikle ihtiyaçlarını nakliyat işletmesi yetkilisine ayrıntılı bir türde dile getirmelidir. Firma yetkilisi müşterinin talepleri doğrultusunda fiyat teklifini verir.

Nakliye şirketine eşyalarını yanlış anlatan birçok ile müşteri ile karşılaşmaktayız. Bu şekil durumlarda ciddi sıkıntılar yaşamaktayız. Ev sahibinin eşyalarını farklı beyan etmesi halinde nakliyecinin tüm planları bozulmaktadır.

uluslararası evden eve taşımacılık istanbul evden eve nakliyat kayseri evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat evden eve nakliyat uluslararası zati eşya taşımacılığı Evden Eve Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Uşak Evden Eve Nakliyat