Konya ili Tuzlukçu bölgesinde evden eve taşımacılık işine mi gereksinim duyuyorsunuz.

Konya ev taşımacılığı

eski zamanlarda kamyonet ile amatör bir düzende gerçekleştirilen ev eşyalarının sevk edilmesi yerini nakliye işletmelerine bırakmıştır. Son yıllarda ev sahipleri bu tip nakliye firmalarına gitmektedir. Kusursuz evden eve nakliyat hizmeti veren firmaları oldukça uygun fiyatlara karşılaşabilirsiniz.

Evden eve nakliye firmaları ev nakliyesi sağlayabilmesi için K3 sertifikasına sahip olmalıdır. Evrakları olmayan kamyoncu belgesiz olarak çalışmaktadır. Mobilyalarınızı  taşıtırken temiz bir nakliyat şirketi ile anaşmaya özen gösterin.

Konya evden eve nakliyat fiyatları

Konya içerisinde nakliye ihtiyaçlarınız için il içi nakliyat ücretleri eşya yoğunluğuna göre değişiklik gösterir. Şehir içerisinde yapılması gereken taşımacılık ücretleri belirlenirken müşterinin istekleri göz önünde bulundurulur. İl içerisinde taşımacılık fiyatları ortalama 2000 TL civarındadır. Şehirlerarası nakliyat fiyatları ise taşımacılığın yapılacağı uzaklığa göre değişkenlik göstermektedir. Mesafe uzadıkça fiyat de artmaktadır.

Evden eve taşımacılık firmaları ne tür hizmet sunar?

Taşımacılık işletmeleri genelde nakliyat öncesi taşınması gereken eşyaları gözden geçirmek yapmak isteyecektir. Ekspertiz işlemi sonrası müşteri geniş çaplı bir şekilde bilinçlendirilerek fiyat teklifi verilir.

Taşımacılık işlemleri evden eve kasalı kamyon ile sağlanmaktadır. Nakliyat işlemleri yüksek katlı binalardan yapılacaksa mobil asansör sistemi tercih edilmektedir.

Konya Tuzlukçu Sigoralı evden eve nakliye

Taşımacılık esnasında meydana gelebilecek her türlü kayıp için sigortalı görev sağlanmaktadır. Sigorta şirketi aletlerin zarar görmesi halinde bir eksper tayin ederek zararı tespit etmektedir. Sigortalı taşımacılık hizmeti günümüzde tüm nakliye firmaları tarafından sağlanmaktadır.

Evden eve nakliyat süreci ne tür olmalıdır?

Müşteri öncelikle beklentilerini nakliye işletmesi yetkilisine detaylı bir şekilde dile getirmelidir. İşletme yetkilisi ev sahibinin istekleri doğrultusunda fiyat teklifini sunmaktadır.

Evden eve nakliyat şirketine eşyalarını hatalı anlatan çok sayıda ile ev sahibi ile denk gelmekteyiz. Bu tür durumlarda ciddi sorunlar yaşamaktayız. Müşterinin eşyalarını eksik beyan etmesi halinde nakliyecinin bütün planları alt-üst olmaktadır.

uluslararası evden eve taşımacılık istanbul evden eve nakliyat kayseri evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat evden eve nakliyat uluslararası zati eşya taşımacılığı Evden Eve Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Uşak Evden Eve Nakliyat