Konya ili Meram bölgesinde evden eve nakliyat hizmetine mi gerek duyuyorsunuz.

Konya evden eve nakliyat

eski zamanlarda kamyon ile kaba bir şekilde yapılmış olan ev eşyalarının sevk edilmesi yerini nakliye şirketlerine bırakmıştır. Son dönemlerde nakliye hizmetine ihtiyaç duyan insanlar bu tür taşımacılık işletmelerine başvurmaktadır. Sağlam evden eve nakliyat servisi veren işletmeleri oldukça uygun fiyatlara bulabilirsiniz.

Evden eve taşımacılık işletmeleri ev taşımacılık sağlayabilmesi için K3 belgesine sahip olmalıdır. Belgeleri olmayan kamyonetci belgesiz olarak hizmet sağlamaktadır. Evinizi  taşıtırken uzman bir taşımacılık şirketi ile anaşmaya özen gösterin.

Konya evden eve nakliyat fiyatları

Konya içerisinde nakliyat ihtiyaçlarınız için şehir içi taşımacılık fiyatları mesafeye göre değişiklik göstermektedir. Şehir içerisinde yapılacak nakliye fiyatları belirlenirken müşterinin gereksinimleri göz önünde bulundurulur. Şehiri içerisinde nakliye fiyatları ortalama 2000 TL bandındadır. Şehirlerarası taşımacılık fiyatları ise sevkiyatın yapılacağı mesafeye göre değişiklik göstermektedir. Güzergah uzadıkça fiyat de artmaktadır.

Evden eve taşımacılık şirketleri nasıl hizmet sunar?

Taşımacılık firmaları genelde taşımacılık öncesi taşınması gereken eşyaları görmek yapmak isteyecektir. Ekspertiz işlemi sonrası müşteri detaylı bir şekilde bilgilendirilerek fiyat teklifi sunulur.

Taşımacılık işlemleri saç kasalı kamyon ile sağlanmaktadır. Taşımacılık işlemleri yüksek katlı dairelerden yapılacaksa mobil asansör sistemi kullanılmaktadır.

Konya Meram Sigoralı evden eve nakliyat

Taşımacılık esnasında oluşabilecek her türlü zarar için sigortalı hizmet sağlanmaktadır. Sigorta şirketi aletlerin zarar görmesi halinde bir bilirkişi tayin ederek ziyanı belirlemektedir. Sigortalı evden eve nakliyat hizmeti günümüzde tüm taşımacılık şirketleri tarafından tercih edilmektedir.

Taşınma süreci ne tür olmalıdır?

Müşteri öncelikle taleplerini nakliye şirketi yetkilisine ayrıntılı bir türde izah etmelidir. İşletme yetkilisi müşterinin talepleri doğrultusunda ücret teklifini sunar.

Nakliye şirketine eşyalarını eksik anlatan birçok ile müşteri ile karşılaşmaktayız. Bu tip durumlarda ciddi sorunlar yaşamaktayız. Müşterinin eşyalarını farklı beyan etmesi halinde nakliyecinin bütün planları bozulmaktadır.