Konya ili Karatay semtinde evden eve nakliyat işine mi ihtiyaç duyuyorsunuz.

Konya ev taşımacılığı

geçmiş zamanlarda at arabası ile kaba bir şekilde yapılan ev eşyalarının taşınması yerini nakliye firmalarına bırakmıştır. Son yıllarda müşteriler bu tür taşımacılık firmalarına başvurmaktadır. Kusursuz evden eve taşımacılık hizmeti sunan şirketleri oldukça uygun rakamlara bulabilirsiniz.

Evden eve nakliyat işletmeleri ev taşımacılık sağlayabilmesi için K3 sertifikasına sahip olmalıdır. Evrakları farklı kamyonetci belgesiz olarak çalışmaktadır. Mobilyalarınızı  taşıtırken temiz bir taşımacılık şirketi ile anaşmaya çalışın.

Konya evden eve nakliyat fiyatları

Konya içerisinde nakliye ihtiyaçlarınız için il içi nakliyat fiyatları eşya yoğunluğuna göre farklılık gösterir. Şehir içerisinde yapılması gereken nakliye ücretleri belirlenirken müşterinin istekleri göz önünde bulundurulur. Şehiri içerisinde taşımacılık fiyatları ortalama 2000 TL civarındadır. Şehirlerarası nakliyat ücretleri ise taşımacılığın yapılacağı uzaklığa göre değişiklik göstermektedir. Güzergah uzadıkça ücret de artmaktadır.

Evden eve taşımacılık firmaları ne tür hizmet sunar?

Taşımacılık firmaları genellikle taşımacılık öncesi taşınması gereken eşyaları görmek yapmak isteyecektir. Ekspertiz hizmeti sonrası müşteri geniş çaplı bir şekilde bilinçlendirilerek fiyat teklifi sunulur.

Taşımacılık işlemleri evden eve kasalı kamyon ile tamamlanmaktadır. Taşımacılık işlemleri yüksek katlı dairelerden yapılacaksa vinç sistemi kullanılmaktadır.

Konya Karatay Sigoralı evden eve taşımacılık

Nakliyat esnasında olabilecek her türlü ziyan için sigortalı görev sağlanmaktadır. Sigorta şirketi aletlerin zarar görmesi halinde bir eksper tayin ederek zararı belirlemektedir. Sigortalı taşımacılık hizmeti zamanımızda tüm nakliyat şirketleri tarafından tercih edilmektedir.

Evden eve nakliyat süreci ne şekilde olmalıdır?

Hizmet alacak olan kişi öncelikle taleplerini nakliyat firması yetkilisine detaylı bir türde izah etmelidir. İşletme yetkilisi müşterinin istekleri doğrultusunda fiyat teklifini verir.

Nakliye işletmesine eşyalarını yanlış anlatan birçok ile müşteri ile karşı karşıya gelmekteyiz. Bu tip durumlarda ciddi problemler yaşamaktayız. Ev sahibinin eşyalarını farklı beyan etmesi halinde nakliyecinin bütün planları bozulmaktadır.

uluslararası evden eve taşımacılık istanbul evden eve nakliyat kayseri evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat evden eve nakliyat uluslararası zati eşya taşımacılığı Evden Eve Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat