Konya ili Ilgın bölgesinde evden eve nakliyat hizmetine mi ihtiyaç duyuyorsunuz.

Konya evden eve taşımacılık

eski zamanlarda at arabası ile profesyonel olmayan bir düzende yapılmış olan ev eşyalarının taşınması yerini nakliye şirketlerine bırakmıştır. Son zamanlarda ev sahipleri bu tip nakliyat şirketlerine gitmektedir. Sağlam evden eve taşımacılık hizmeti veren firmaları oldukça uygun rakamlara karşılaşabilirsiniz.

Evden eve nakliye işletmeleri ev nakliyesi sunabilmesi için K3 sertifikasına sahip olmalıdır. Dökümanları olmayan kamyoncu korsan olarak hizmet vermektedir. Eşyalarınızı  taşıtırken uzman bir nakliye şirketi ile anaşmaya çalışın.

Konya evden eve nakliyat fiyatları

Konya içerisinde nakliye gereksinimleriniz için il içi nakliyat fiyatları kat durumuna göre değişiklik göstermektedir. Şehir içerisinde yapılması istenilen nakliyat ücretleri belirlenirken müşterinin gereksinimleri göz önünde bulundurulur. İl içerisinde nakliyat fiyatları ortalama 2000 TL civarındadır. Şehirlerarası taşımacılık ücretleri ise taşımacılığın yapılacağı uzaklığa göre farklılık göstermektedir. Güzergah uzadıkça ücret de artmaktadır.

Evden eve taşımacılık firmaları ne tür hizmet sağlar?

Nakliye firmaları büyük ölçüde taşımacılık öncesi taşınması gereken eşyaları gözden geçirmek yapmak isteyecektir. Ekspertiz hizmeti sonrası müşteri ayrıntılı bir şekilde bilgilendirilerek fiyat teklifi sunulur.

Taşımacılık işlemi kapalı kasalı kamyonet ile tamamlanmaktadır. Nakliyat işlemleri yüksek katlı dairelerden yapılacaksa asansör sistemi kullanılmaktadır.

Konya Ilgın Sigoralı ev taşımacılığı

Nakliyat esnasında meydana gelebilecek her türlü ziyan için sigortalı hizmet sağlanmaktadır. Sigorta şirketi aletlerin zarar görmesi halinde bir eksper tayin ederek ziyanı belirlemektedir. Sigortalı evden eve nakliyat hizmeti günümüzde tüm taşımacılık şirketleri tarafından tercih edilmektedir.

Taşınma süreci nasıl olmalıdır?

Müşteri öncelikle ihtiyaçlarını nakliyat işletmesi yetkilisine detaylı bir şekilde izah etmelidir. Şirket yetkilisi müşterinin istekleri doğrultusunda ücret teklifini verir.

Nakliyat şirketine eşyalarını hatalı anlatan fazası ile ev sahibi ile denk gelmekteyiz. Bu tür durumlarda ciddi sorunlar yaşamaktayız. Ev sahibinin eşyalarını eksik beyan etmesi halinde nakliye şirketinin tüm planları bozulmaktadır.

uluslararası evden eve taşımacılık istanbul evden eve nakliyat kayseri evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat evden eve nakliyat uluslararası zati eşya taşımacılığı Evden Eve Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Uşak Evden Eve Nakliyat