Konya ili Halkapınar ilçesinde evden eve nakliyat mi ihtiyaç duyuyorsunuz.

Konya ev taşımacılığı

eski zamanlarda traktör ile kaba bir şekilde gerçekleştirilen ev eşyalarının nakledilmesi yerini nakliye işletmelerine bırakmıştır. Son zamanlarda müşteriler bu tip nakliye firmalarına gitmektedir. Profesyonel ev taşımacılık hizmeti sunan işletmeleri oldukça uygun fiyatlara karşınıza çıkar.

Evden eve nakliyat firmaları ev nakliyesi sağlayabilmesi için K3 belgesine sahip olmalıdır. Evrakları olmayan kişi belgesiz olarak hizmet vermektedir. Evinizi  taşıtırken profesyonel bir taşımacılık şirketi ile anaşmaya bakın.

Konya evden eve nakliyat fiyatları

Konya içerisinde taşımacılık gereksinimleriniz için il içi nakliye ücretleri mesafeye göre farklılık göstermektedir. Şehir içerisinde yapılacak nakliyat ücretleri belirlenirken müşterinin istekleri göz önünde bulundurulur. Şehiri içerisinde taşımacılık fiyatları ortalama 2000 TL bandındadır. Şehirlerarası taşımacılık fiyatları ise nakliyenin yapılacağı mesafeye göre değişiklik göstermektedir. Yol uzadıkça ücret de artmaktadır.

Nakliyat şirketleri ne tür hizmet sağlar?

Taşımacılık firmaları genellikle nakliyat öncesi taşınacak olan eşyaları ekspertiz yapmak isteyecektir. Ekspertiz servisi sonrası müşteri geniş çaplı bir şekilde bilgilendirilerek fiyat teklifi sunulur.

Taşımacılık hizmeti evden eve kasalı kamyon ile tamamlanmaktadır. Taşımacılık işlemleri yüksek katlı yapılardan yapılacaksa mobil asansör sistemi kullanılır.

Konya Halkapınar Sigoralı ev taşımacılığı

Nakliyat esnasında olabilecek her türlü zarar için sigortalı hizmet sağlanmaktadır. Sigorta şirketi aletlerin zarar görmesi halinde bir eksper tayin ederek zararı belirlemektedir. Sigortalı evden eve nakliyat hizmeti neredeyse tüm nakliye firmaları tarafından sağlanmaktadır.

Taşınma süreci nasıl olmalıdır?

Müşteri öncelikle beklentilerini nakliyat firması yetkilisine detaylı bir şekilde izah etmelidir. Firma yetkilisi müşterinin talepleri doğrultusunda ücret teklifini verir.

Nakliye işletmesine eşyalarını yanlış anlatan fazası ile ev sahibi ile karşı karşıya gelmekteyiz. Bu şekil durumlarda ciddi problemler yaşamaktayız. Ev sahibinin eşyalarını eksik beyan etmesi halinde nakliye şirketinin bütün planları bozulmaktadır.

uluslararası evden eve taşımacılık istanbul evden eve nakliyat kayseri evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat evden eve nakliyat uluslararası zati eşya taşımacılığı Evden Eve Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Uşak Evden Eve Nakliyat