Konya ili Güneysınır bölgesinde evden eve taşımacılık işine mi ihtiyaç duyuyorsunuz.

Konya evden eve taşımacılık

geçmiş zamanlarda traktör ile profesyonel olmayan bir şekilde yapılmış olan ev eşyalarının taşınması yerini nakliye şirketlerine bırakmıştır. Son zamanlarda müşteriler bu tip nakliyat firmalarına gitmektedir. Kusursuz evden eve nakliyat servisi veren şirketleri oldukça uygun fiyatlara bulabilirsiniz.

Evden eve nakliye firmaları ev nakliyesi sağlayabilmesi için K3 sertifikasına sahip olmalıdır. Belgeleri farklı kamyonetci korsan olarak çalışmaktadır. Mobilyalarınızı  taşıtırken uzman bir taşımacılık şirketi ile anaşmaya bakın.

Konya evden eve nakliyat fiyatları

Konya içerisinde nakliyat gereksinimleriniz için il içi nakliye fiyatları mesafeye göre değişiklik gösterir. Şehir içerisinde yapılması gereken nakliye fiyatları belirlenirken müşterinin gereksinimleri göz önünde bulundurulur. İl içerisinde taşımacılık fiyatları ortalama 2000 TL bandındadır. Şehirlerarası nakliyat fiyatları ise sevkiyatın yapılacağı uzaklığa göre değişiklik göstermektedir. Mesafe uzadıkça ücret de artmaktadır.

Evden eve nakliyat şirketleri ne tür hizmet sağlar?

Nakliyat işletmeleri genelde nakliye öncesi taşınacak olan eşyaları görmek yapmak isteyecektir. Ekspertiz hizmeti sonrası müşteri ayrıntılı bir şekilde bilgilendirilerek fiyat teklifi verilir.

Taşınma hizmeti kapalı kasalı ağır vasıta ile sağlanmaktadır. Nakliyat işlemleri yüksek katlı yapılardan yapılacaksa asansör sistemi kullanılmaktadır.

Konya Güneysınır Sigoralı evden eve nakliye

Nakliye esnasında oluşabilecek her türlü zarar için sigortalı görev sağlanmaktadır. Sigorta şirketi mobilyaların zarar görmesi halinde bir eksper tayin ederek zararı tespit etmektedir. Sigortalı taşımacılık hizmeti neredeyse tüm nakliyat işletmeleri tarafından sağlanmaktadır.

Evden eve taşımacılık süreci ne tür olmalıdır?

Hizmet alacak olan kişi öncelikle ihtiyaçlarını nakliyat firması yetkilisine ayrıntılı bir şekilde izah etmelidir. Firma yetkilisi ev sahibinin istekleri doğrultusunda fiyat teklifini sunmaktadır.

Nakliye şirketine eşyalarını eksik anlatan fazası ile müşteri ile karşı karşıya gelmekteyiz. Bu şekil durumlarda ciddi problemler yaşamaktayız. Ev sahibinin eşyalarını farklı beyan etmesi halinde nakliyecinin bütün planları bozulmaktadır.

uluslararası evden eve taşımacılık istanbul evden eve nakliyat kayseri evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat evden eve nakliyat uluslararası zati eşya taşımacılığı Evden Eve Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Uşak Evden Eve Nakliyat