Konya ili Emirgazi semtinde evden eve nakliyat mi gerek duyuyorsunuz.

Konya evden eve taşımacılık

geçmiş zamanlarda at arabası ile profesyonel olmayan bir şekilde yapılmış olan ev eşyalarının taşınması yerini nakliye şirketlerine bırakmıştır. Son dönemlerde nakliye hizmetine ihtiyaç duyan insanlar bu tarz taşımacılık firmalarına başvurmaktadır. Profesyonel ev taşımacılık servisi veren firmaları oldukça uygun fiyatlara bulabilirsiniz.

Evden eve taşımacılık şirketleri ev taşımacılık sağlayabilmesi için K3 belgesine sahip olmalıdır. Dökümanları olmayan kişi korsan olarak hizmet sağlamaktadır. Evinizi  taşıtırken profesyonel bir taşımacılık şirketi ile anaşmaya bakın.

Konya evden eve nakliyat fiyatları

Konya içerisinde nakliyat ihtiyaçlarınız için şehir içi taşımacılık ücretleri mesafeye göre değişiklik gösterir. Şehir içerisinde yapılacak taşımacılık ücretleri belirlenirken müşterinin gereksinimleri göz önünde bulundurulur. Şehiri içerisinde nakliyat fiyatları ortalama 2000 TL bandındadır. Şehirlerarası nakliye ücretleri ise taşımacılığın yapılacağı mesafeye göre değişiklik göstermektedir. Güzergah uzadıkça fiyat de artmaktadır.

Evden eve nakliyat şirketleri ne şekil hizmet sunar?

Nakliye işletmeleri büyük ölçüde nakliye öncesi taşınacak olan eşyaları ekspertiz yapmak isteyecektir. Ekspertiz servisi sonrası müşteri ayrıntılı bir şekilde bilgilendirilerek fiyat teklifi verilir.

Taşımacılık hizmeti kapalı kasalı kamyon ile gerçekleştirilmektedir. Nakliyat işlemleri yüksek katlı yapılardan yapılacaksa vinç sistemi kullanılmaktadır.

Konya Emirgazi Sigoralı evden eve taşımacılık

Taşımacılık esnasında meydana gelebilecek her türlü kayıp için sigortalı ihtimam sağlanmaktadır. Sigorta şirketi mobilyaların zarar görmesi halinde bir bilirkişi tayin ederek zararı belirlemektedir. Sigortalı taşımacılık hizmeti zamanımızda tüm nakliye firmaları tarafından tercih edilmektedir.

Evden eve taşımacılık süreci ne tür olmalıdır?

Ev sahibi öncelikle ihtiyaçlarını taşımacılık şirketi yetkilisine ayrıntılı bir türde izah etmelidir. Şirket yetkilisi müşterinin talepleri doğrultusunda fiyat teklifini verir.

Nakliyat şirketine eşyalarını yanlış anlatan birçok ile müşteri ile karşı karşıya gelmekteyiz. Bu tip durumlarda ciddi sorunlar yaşamaktayız. Müşterinin eşyalarını eksik beyan etmesi halinde nakliye şirketinin tüm planları bozulmaktadır.

uluslararası evden eve taşımacılık istanbul evden eve nakliyat kayseri evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat evden eve nakliyat uluslararası zati eşya taşımacılığı Evden Eve Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Uşak Evden Eve Nakliyat