Konya ili Cihanbeyli ilçesinde evden eve nakliyat işine mi gereksinim duyuyorsunuz.

Konya ev taşımacılığı

önceki zamanlarda kamyonet ile amatör bir düzende yapılan ev eşyalarının taşınması yerini nakliye firmalarına bırakmıştır. Son yıllarda nakliye hizmetine ihtiyaç duyan insanlar bu tarz taşımacılık firmalarına başvurmaktadır. Profesyonel evden eve taşımacılık hizmeti sağlayan firmaları oldukça uygun fiyatlara karşınıza çıkar.

Evden eve taşımacılık firmaları ev nakliyesi sağlayabilmesi için K3 sertifikasına sahip olmalıdır. Evrakları olmayan kamyonetci belgesiz olarak hizmet vermektedir. Evinizi  taşıtırken uzman bir nakliyat şirketi ile anaşmaya bakın.

Konya evden eve nakliyat fiyatları

Konya içerisinde taşımacılık ihtiyaçlarınız için il içi nakliye fiyatları eşya yoğunluğuna göre farklılık göstermektedir. Şehir içerisinde yapılması gereken nakliyat fiyatları belirlenirken müşterinin istekleri göz önünde bulundurulur. Şehiri içerisinde nakliyat fiyatları ortalama 2000 TL bandındadır. Şehirlerarası nakliye ücretleri ise nakliyenin yapılacağı mesafeye göre değişiklik göstermektedir. Mesafe uzadıkça fiyat de artmaktadır.

Evden eve taşımacılık işletmeleri ne şekil hizmet sağlar?

Taşımacılık işletmeleri genelde nakliyat öncesi taşınacak olan eşyaları gözden geçirmek yapmak isteyecektir. Ekspertiz servisi sonrası müşteri geniş çaplı bir şekilde bilgilendirilerek fiyat teklifi verilir.

Taşımacılık işlemi kapalı kasalı ağır vasıta ile gerçekleştirilmektedir. Nakliyat işlemleri yüksek katlı yapılardan yapılacaksa mobil asansör sistemi kullanılmaktadır.

Konya Cihanbeyli Sigoralı evden eve nakliye

Nakliyat esnasında meydana gelebilecek her türlü zarar için sigortalı ihtimam sağlanmaktadır. Sigorta şirketi aletlerin zarar görmesi halinde bir eksper tayin ederek ziyanı belirlemektedir. Sigortalı taşımacılık hizmeti günümüzde tüm nakliyat firmaları tarafından sağlanmaktadır.

Evden eve nakliyat süreci ne şekilde olmalıdır?

Müşteri öncelikle taleplerini nakliyat işletmesi yetkilisine ayrıntılı bir şekilde anlatmalıdır. Firma yetkilisi ev sahibinin istekleri doğrultusunda fiyat teklifini sunar.

Evden eve nakliyat şirketine eşyalarını hatalı anlatan fazası ile müşteri ile karşı karşıya gelmekteyiz. Bu tip durumlarda ciddi sıkıntılar yaşamaktayız. Müşterinin eşyalarını farklı beyan etmesi halinde nakliyecinin bütün planları bozulmaktadır.

uluslararası evden eve taşımacılık istanbul evden eve nakliyat kayseri evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat evden eve nakliyat uluslararası zati eşya taşımacılığı Evden Eve Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Uşak Evden Eve Nakliyat