Konya ili Çeltik bölgesinde evden eve nakliyat mi gereksinim duyuyorsunuz.

Konya ev taşımacılığı

geçmiş zamanlarda kamyonet ile amatör bir düzende gerçekleştirilen ev eşyalarının sevk edilmesi yerini nakliye işletmelerine bırakmıştır. Son zamanlarda nakliye hizmetine ihtiyaç duyan insanlar bu tarz nakliye firmalarına gitmektedir. Profesyonel ev taşımacılık hizmeti veren işletmeleri oldukça uygun fiyatlara bulabilirsiniz.

Evden eve nakliyat şirketleri ev taşımacılık sağlayabilmesi için K3 yetki belgesine sahip olmalıdır. Belgeleri farklı kamyoncu belgesiz olarak hizmet sağlamaktadır. Evinizi  taşıtırken temiz bir nakliye şirketi ile anaşmaya bakın.

Konya evden eve nakliyat fiyatları

Konya içerisinde nakliyat ihtiyaçlarınız için şehir içi nakliye ücretleri kat durumuna göre değişiklik gösterir. Şehir içerisinde yapılması istenilen taşımacılık fiyatları belirlenirken müşterinin talepleri göz önünde bulundurulur. İl içerisinde taşımacılık fiyatları ortalama 2000 TL bandındadır. Şehirlerarası taşımacılık fiyatları ise sevkiyatın yapılacağı mesafeye göre değişiklik göstermektedir. Mesafe uzadıkça ücret de artmaktadır.

Evden eve taşımacılık şirketleri nasıl hizmet sunar?

Nakliye şirketleri büyük ölçüde taşımacılık öncesi taşınacak olan eşyaları ekspertiz yapmak isteyecektir. Ekspertiz işlemi sonrası müşteri geniş çaplı bir şekilde bilinçlendirilerek fiyat teklifi sunulur.

Nakliyat işlemi evden eve kasalı kamyonet ile gerçekleştirilmektedir. Taşımacılık işlemleri yüksek katlı binalardan yapılacaksa mobil asansör sistemi kullanılmaktadır.

Konya Çeltik Sigoralı evden eve taşımacılık

Nakliyat esnasında oluşabilecek her türlü ziyan için sigortalı hizmet sağlanmaktadır. Sigorta şirketi mobilyaların zarar görmesi halinde bir bilirkişi tayin ederek değer kaybını belirlemektedir. Sigortalı nakliyat hizmeti günümüzde tüm nakliyat firmaları tarafından tercih edilmektedir.

Taşınma süreci ne şekilde olmalıdır?

Hizmet alacak olan kişi öncelikle taleplerini nakliyat şirketi yetkilisine detaylı bir şekilde dile getirmelidir. Firma yetkilisi müşterinin talepleri doğrultusunda fiyat teklifini sunmaktadır.

Nakliye işletmesine eşyalarını yanlış anlatan fazası ile ev sahibi ile denk gelmekteyiz. Bu şekil durumlarda ciddi problemler yaşamaktayız. Ev sahibinin eşyalarını eksik beyan etmesi halinde nakliye şirketinin bütün planları alt-üst olmaktadır.

uluslararası evden eve taşımacılık istanbul evden eve nakliyat kayseri evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat evden eve nakliyat uluslararası zati eşya taşımacılığı Evden Eve Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Uşak Evden Eve Nakliyat