Konya ili Altınekin ilçesinde evden eve nakliyat mi gerek duyuyorsunuz.

Konya evden eve taşımacılık

eski zamanlarda traktör ile amatör bir düzende yapılmış olan ev eşyalarının taşınması yerini nakliye işletmelerine bırakmıştır. Son dönemlerde ev sahipleri bu tarz taşımacılık işletmelerine gitmektedir. Kusursuz evden eve nakliyat servisi sunan şirketleri oldukça uygun fiyatlara karşılaşabilirsiniz.

Evden eve nakliyat işletmeleri ev nakliyesi sağlayabilmesi için K3 sertifikasına sahip olmalıdır. Belgeleri eksik kamyoncu korsan olarak hizmet sağlamaktadır. Mobilyalarınızı  taşıtırken temiz bir nakliyat şirketi ile anaşmaya çalışın.

Konya evden eve nakliyat fiyatları

Konya içerisinde taşımacılık ihtiyaçlarınız için il içi nakliye ücretleri kat durumuna göre farklılık gösterir. Şehir içerisinde yapılması gereken nakliyat ücretleri belirlenirken müşterinin gereksinimleri göz önünde bulundurulur. İl içerisinde nakliyat fiyatları ortalama 2000 TL civarındadır. Şehirlerarası nakliye fiyatları ise nakliyenin yapılacağı uzaklığa göre değişkenlik göstermektedir. Yol uzadıkça ücret de artmaktadır.

Nakliyat işletmeleri nasıl hizmet sunar?

Nakliye şirketleri genelde nakliye öncesi taşınması gereken eşyaları görmek yapmak isteyecektir. Ekspertiz işlemi sonrası müşteri ayrıntılı bir şekilde bilgilendirilerek fiyat teklifi verilir.

Taşımacılık hizmeti evden eve kasalı kamyon ile sağlanmaktadır. Taşımacılık işlemleri yüksek katlı yapılardan yapılacaksa vinç sistemi tercih edilmektedir.

Konya Altınekin Sigoralı evden eve taşımacılık

Nakliye esnasında oluşabilecek her türlü ziyan için sigortalı ihtimam sağlanmaktadır. Sigorta şirketi mobilyaların zarar görmesi halinde bir eksper tayin ederek değer kaybını tespit etmektedir. Sigortalı nakliyat hizmeti neredeyse tüm nakliye firmaları tarafından tercih edilmektedir.

Evden eve nakliyat süreci nasıl olmalıdır?

Ev sahibi öncelikle taleplerini nakliyat firması yetkilisine detaylı bir şekilde dile getirmelidir. Firma yetkilisi müşterinin talepleri doğrultusunda fiyat teklifini sunmaktadır.

Nakliyat firmasına eşyalarını hatalı anlatan birçok ile müşteri ile karşı karşıya gelmekteyiz. Bu tür durumlarda ciddi sorunlar yaşamaktayız. Ev sahibinin eşyalarını farklı beyan etmesi halinde nakliye şirketinin bütün planları alt-üst olmaktadır.

uluslararası evden eve taşımacılık istanbul evden eve nakliyat kayseri evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat evden eve nakliyat uluslararası zati eşya taşımacılığı Evden Eve Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Uşak Evden Eve Nakliyat