Konya ili Akşehir bölgesinde evden eve taşımacılık işine mi gereksinim duyuyorsunuz.

Konya ev taşımacılığı

geçmiş zamanlarda at arabası ile profesyonel olmayan bir düzende gerçekleştirilen ev eşyalarının nakledilmesi yerini nakliye işletmelerine bırakmıştır. Son yıllarda müşteriler bu tarz nakliye işletmelerine gitmektedir. Profesyonel evden eve taşımacılık servisi veren firmaları oldukça uygun rakamlara karşılaşabilirsiniz.

Evden eve nakliye firmaları ev taşımacılık sağlayabilmesi için K3 sertifikasına sahip olmalıdır. Dökümanları olmayan kişi amatör olarak hizmet sağlamaktadır. Evinizi  taşıtırken temiz bir nakliyat şirketi ile anaşmaya bakın.

Konya evden eve nakliyat fiyatları

Konya içerisinde nakliyat ihtiyaçlarınız için il içi nakliye fiyatları mesafeye göre farklılık göstermektedir. Şehir içerisinde yapılacak nakliye fiyatları belirlenirken müşterinin istekleri göz önünde bulundurulur. İl içerisinde taşımacılık fiyatları ortalama 2000 TL bandındadır. Şehirlerarası taşımacılık fiyatları ise sevkiyatın yapılacağı uzaklığa göre değişiklik göstermektedir. Mesafe uzadıkça ücret de artmaktadır.

Evden eve nakliyat işletmeleri nasıl hizmet sunar?

Taşımacılık şirketleri genellikle nakliyat öncesi taşınacak olan eşyaları ekspertiz yapmak isteyecektir. Ekspertiz servisi sonrası müşteri ayrıntılı bir şekilde bilinçlendirilerek fiyat teklifi verilir.

Taşımacılık işlemi saç kasalı kamyonet ile sağlanmaktadır. Nakliyat işlemleri yüksek katlı yapılardan yapılacaksa asansör sistemi kullanılır.

Konya Akşehir Sigoralı evden eve nakliye

Nakliye esnasında meydana gelebilecek her türlü ziyan için sigortalı hizmet sağlanmaktadır. Sigorta şirketi eşyaların zarar görmesi halinde bir uzman kişi tayin ederek değer kaybını tespit etmektedir. Sigortalı evden eve nakliyat hizmeti zamanımızda tüm taşımacılık firmaları tarafından sağlanmaktadır.

Evden eve nakliyat süreci nasıl olmalıdır?

Ev sahibi öncelikle ihtiyaçlarını nakliyat firması yetkilisine ayrıntılı bir şekilde dile getirmelidir. İşletme yetkilisi ev sahibinin istekleri doğrultusunda fiyat teklifini verir.

Nakliye firmasına eşyalarını yanlış anlatan birçok ile ev sahibi ile denk gelmekteyiz. Bu tür durumlarda ciddi sorunlar yaşamaktayız. Müşterinin eşyalarını eksik beyan etmesi halinde nakliye şirketinin tüm planları alt-üst olmaktadır.

uluslararası evden eve taşımacılık istanbul evden eve nakliyat kayseri evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat evden eve nakliyat uluslararası zati eşya taşımacılığı Evden Eve Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Uşak Evden Eve Nakliyat