Konya ili Akören bölgesinde evden eve taşımacılık hizmetine mi ihtiyaç duyuyorsunuz.

Konya ev taşımacılığı

önceki zamanlarda kamyonet ile amatör bir şekilde gerçekleştirilen ev eşyalarının nakledilmesi yerini nakliye firmalarına bırakmıştır. Son yıllarda müşteriler bu tip nakliyat firmalarına gitmektedir. Kusursuz ev taşımacılık servisi sunan işletmeleri oldukça uygun fiyatlara bulabilirsiniz.

Evden eve nakliyat şirketleri ev nakliyesi sunabilmesi için K3 yetki belgesine sahip olmalıdır. Evrakları olmayan kişi amatör olarak hizmet vermektedir. Mobilyalarınızı  taşıtırken uzman bir nakliye şirketi ile anaşmaya çalışın.

Konya evden eve nakliyat fiyatları

Konya içerisinde nakliyat ihtiyaçlarınız için şehir içi taşımacılık ücretleri mesafeye göre değişiklik göstermektedir. Şehir içerisinde yapılacak nakliye fiyatları belirlenirken müşterinin gereksinimleri göz önünde bulundurulur. Şehiri içerisinde nakliyat fiyatları ortalama 2000 TL civarındadır. Şehirlerarası nakliye ücretleri ise sevkiyatın yapılacağı mesafeye göre değişkenlik göstermektedir. Yol uzadıkça ücret de artmaktadır.

Nakliyat firmaları nasıl hizmet sunar?

Nakliyat işletmeleri büyük ölçüde nakliye öncesi taşınması gereken eşyaları görmek yapmak isteyecektir. Ekspertiz servisi sonrası müşteri geniş çaplı bir şekilde bilgilendirilerek fiyat teklifi sunulur.

Nakliyat işlemi kapalı kasalı kamyonet ile tamamlanmaktadır. Taşımacılık işlemleri yüksek katlı dairelerden yapılacaksa asansör sistemi kullanılır.

Konya Akören Sigoralı evden eve nakliye

Nakliyat esnasında oluşabilecek her türlü kayıp için sigortalı görev sağlanmaktadır. Sigorta şirketi eşyaların zarar görmesi halinde bir eksper tayin ederek değer kaybını belirlemektedir. Sigortalı taşımacılık hizmeti zamanımızda tüm taşımacılık firmaları tarafından tercih edilmektedir.

Evden eve taşımacılık süreci ne şekilde olmalıdır?

Hizmet alacak olan kişi öncelikle beklentilerini nakliyat şirketi yetkilisine detaylı bir şekilde izah etmelidir. Firma yetkilisi ev sahibinin istekleri doğrultusunda fiyat teklifini sunmaktadır.

Evden eve nakliyat şirketine eşyalarını eksik anlatan fazası ile ev sahibi ile karşı karşıya gelmekteyiz. Bu tip durumlarda ciddi problemler yaşamaktayız. Müşterinin eşyalarını farklı beyan etmesi halinde nakliye şirketinin bütün planları bozulmaktadır.

uluslararası evden eve taşımacılık istanbul evden eve nakliyat kayseri evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat evden eve nakliyat uluslararası zati eşya taşımacılığı Evden Eve Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Uşak Evden Eve Nakliyat