Kastamonu ili Tosya ilçesinde evden eve nakliyat mi gerek duyuyorsunuz.

Kastamonu ev taşımacılığı

önceki zamanlarda at arabası ile profesyonel olmayan bir şekilde gerçekleştirilen ev eşyalarının taşınması yerini nakliye işletmelerine bırakmıştır. Son zamanlarda ev sahipleri bu tip nakliye işletmelerine gitmektedir. Profesyonel evden eve nakliyat hizmeti sunan işletmeleri oldukça uygun rakamlara bulabilirsiniz.

Evden eve nakliyat firmaları ev nakliyesi sunabilmesi için K3 sertifikasına sahip olmalıdır. Belgeleri olmayan kamyoncu korsan olarak hizmet vermektedir. Evinizi  taşıtırken uzman bir nakliyat şirketi ile anaşmaya bakın.

Kastamonu evden eve nakliyat fiyatları

Kastamonu içerisinde nakliye gereksinimleriniz için il içi taşımacılık fiyatları mesafeye göre değişiklik gösterir. Şehir içerisinde yapılacak nakliyat fiyatları belirlenirken müşterinin istekleri göz önünde bulundurulur. Şehiri içerisinde nakliye fiyatları ortalama 2000 TL bandındadır. Şehirlerarası nakliye fiyatları ise sevkiyatın yapılacağı uzaklığa göre farklılık göstermektedir. Yol uzadıkça ücret de artmaktadır.

Nakliyat firmaları ne tür hizmet sağlar?

Nakliyat şirketleri genellikle nakliyat öncesi taşınması gereken eşyaları görmek yapmak isteyecektir. Ekspertiz servisi sonrası müşteri geniş çaplı bir şekilde bilgilendirilerek fiyat teklifi sunulur.

Taşımacılık hizmeti evden eve kasalı ağır vasıta ile tamamlanmaktadır. Taşımacılık işlemleri yüksek katlı binalardan yapılacaksa asansör sistemi tercih edilmektedir.

Kastamonu Tosya Sigoralı evden eve nakliye

Taşımacılık esnasında oluşabilecek her türlü kayıp için sigortalı hizmet sağlanmaktadır. Sigorta şirketi mobilyaların zarar görmesi halinde bir uzman kişi tayin ederek ziyanı belirlemektedir. Sigortalı taşımacılık hizmeti zamanımızda tüm taşımacılık firmaları tarafından tercih edilmektedir.

Evden eve nakliyat süreci ne tür olmalıdır?

Ev sahibi öncelikle ihtiyaçlarını nakliyat şirketi yetkilisine detaylı bir şekilde anlatmalıdır. Firma yetkilisi ev sahibinin istekleri doğrultusunda ücret teklifini sunmaktadır.

Evden eve nakliyat firmasına eşyalarını hatalı anlatan çok sayıda ile müşteri ile karşılaşmaktayız. Bu tür durumlarda ciddi problemler yaşamaktayız. Ev sahibinin eşyalarını farklı beyan etmesi halinde nakliyecinin bütün planları bozulmaktadır.

uluslararası evden eve taşımacılık istanbul evden eve nakliyat kayseri evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat evden eve nakliyat uluslararası zati eşya taşımacılığı Evden Eve Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Uşak Evden Eve Nakliyat