Kastamonu ili İhsangazi bölgesinde evden eve nakliyat hizmetine mi ihtiyaç duyuyorsunuz.

Kastamonu ev taşımacılığı

geçmiş zamanlarda at arabası ile amatör bir şekilde yapılan ev eşyalarının sevk edilmesi yerini nakliye şirketlerine bırakmıştır. Son dönemlerde nakliye hizmetine ihtiyaç duyan insanlar bu tür taşımacılık firmalarına başvurmaktadır. Kusursuz ev taşımacılık servisi sağlayan firmaları oldukça uygun fiyatlara karşınıza çıkar.

Evden eve nakliyat işletmeleri ev nakliyesi sunabilmesi için K3 sertifikasına sahip olmalıdır. Belgeleri olmayan kamyonetci amatör olarak hizmet vermektedir. Eşyalarınızı  taşıtırken profesyonel bir taşımacılık şirketi ile anaşmaya bakın.

Kastamonu evden eve nakliyat fiyatları

Kastamonu içerisinde nakliyat gereksinimleriniz için şehir içi nakliyat fiyatları mesafeye göre farklılık göstermektedir. Şehir içerisinde yapılacak nakliyat fiyatları belirlenirken müşterinin talepleri göz önünde bulundurulur. Şehiri içerisinde nakliye fiyatları ortalama 2000 TL civarındadır. Şehirlerarası nakliyat fiyatları ise sevkiyatın yapılacağı mesafeye göre farklılık göstermektedir. Mesafe uzadıkça ücret de artmaktadır.

Evden eve nakliyat firmaları ne şekil hizmet sunar?

Nakliye firmaları genellikle taşımacılık öncesi taşınması gereken eşyaları ekspertiz yapmak isteyecektir. Ekspertiz hizmeti sonrası müşteri geniş çaplı bir şekilde bilinçlendirilerek fiyat teklifi verilir.

Nakliyat işlemleri kapalı kasalı ağır vasıta ile gerçekleştirilmektedir. Taşımacılık işlemleri yüksek katlı yapılardan yapılacaksa mobil asansör sistemi kullanılmaktadır.

Kastamonu İhsangazi Sigoralı evden eve taşımacılık

Taşımacılık esnasında meydana gelebilecek her türlü zarar için sigortalı görev sağlanmaktadır. Sigorta şirketi aletlerin zarar görmesi halinde bir eksper tayin ederek değer kaybını belirlemektedir. Sigortalı evden eve nakliyat hizmeti günümüzde tüm nakliye firmaları tarafından sağlanmaktadır.

Evden eve taşımacılık süreci ne tür olmalıdır?

Ev sahibi öncelikle ihtiyaçlarını nakliyat firması yetkilisine ayrıntılı bir şekilde izah etmelidir. Şirket yetkilisi müşterinin talepleri doğrultusunda ücret teklifini sunar.

Nakliyat şirketine eşyalarını yanlış anlatan çok sayıda ile müşteri ile karşı karşıya gelmekteyiz. Bu tip durumlarda ciddi sıkıntılar yaşamaktayız. Ev sahibinin eşyalarını eksik beyan etmesi halinde nakliye şirketinin bütün planları bozulmaktadır.

uluslararası evden eve taşımacılık istanbul evden eve nakliyat kayseri evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat evden eve nakliyat uluslararası zati eşya taşımacılığı Evden Eve Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Uşak Evden Eve Nakliyat