Kastamonu ili Hanönü ilçesinde evden eve taşımacılık işine mi ihtiyaç duyuyorsunuz.

Kastamonu evden eve nakliyat

önceki zamanlarda kamyon ile amatör bir şekilde gerçekleştirilen ev eşyalarının taşınması yerini nakliye firmalarına bırakmıştır. Son yıllarda ev sahipleri bu tip nakliye firmalarına gitmektedir. Profesyonel ev taşımacılık servisi sunan firmaları oldukça uygun fiyatlara bulabilirsiniz.

Evden eve nakliye şirketleri ev nakliyesi sunabilmesi için K3 sertifikasına sahip olmalıdır. Evrakları olmayan kamyonetci korsan olarak hizmet vermektedir. Evinizi  taşıtırken profesyonel bir nakliye şirketi ile anaşmaya özen gösterin.

Kastamonu evden eve nakliyat fiyatları

Kastamonu içerisinde taşımacılık ihtiyaçlarınız için şehir içi nakliyat fiyatları eşya yoğunluğuna göre farklılık gösterir. Şehir içerisinde yapılacak nakliye fiyatları belirlenirken müşterinin istekleri göz önünde bulundurulur. İl içerisinde nakliye fiyatları ortalama 2000 TL civarındadır. Şehirlerarası nakliyat ücretleri ise sevkiyatın yapılacağı mesafeye göre farklılık göstermektedir. Mesafe uzadıkça ücret de artmaktadır.

Evden eve nakliyat şirketleri ne tür hizmet sağlar?

Nakliyat işletmeleri genellikle nakliyat öncesi taşınacak olan eşyaları ekspertiz yapmak isteyecektir. Ekspertiz işlemi sonrası müşteri detaylı bir şekilde bilgilendirilerek fiyat teklifi verilir.

Taşınma işlemleri kapalı kasalı kamyon ile gerçekleştirilmektedir. Taşımacılık işlemleri yüksek katlı dairelerden yapılacaksa vinç sistemi tercih edilmektedir.

Kastamonu Hanönü Sigoralı evden eve nakliye

Nakliye esnasında meydana gelebilecek her türlü kayıp için sigortalı ihtimam sağlanmaktadır. Sigorta şirketi aletlerin zarar görmesi halinde bir eksper tayin ederek ziyanı tespit etmektedir. Sigortalı taşımacılık hizmeti günümüzde tüm nakliyat şirketleri tarafından tercih edilmektedir.

Evden eve taşımacılık süreci ne tür olmalıdır?

Müşteri öncelikle ihtiyaçlarını nakliyat şirketi yetkilisine ayrıntılı bir şekilde dile getirmelidir. Firma yetkilisi ev sahibinin talepleri doğrultusunda fiyat teklifini sunmaktadır.

Nakliyat firmasına eşyalarını eksik anlatan fazası ile müşteri ile karşılaşmaktayız. Bu tür durumlarda ciddi sorunlar yaşamaktayız. Müşterinin eşyalarını eksik beyan etmesi halinde nakliyecinin bütün planları alt-üst olmaktadır.

uluslararası evden eve taşımacılık istanbul evden eve nakliyat kayseri evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat evden eve nakliyat uluslararası zati eşya taşımacılığı Evden Eve Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Uşak Evden Eve Nakliyat