Kastamonu ili Hanönü semtinde evden eve nakliyat hizmetine mi ihtiyaç duyuyorsunuz.

Kastamonu ev taşımacılığı

önceki zamanlarda kamyonet ile profesyonel olmayan bir düzende gerçekleştirilen ev eşyalarının nakledilmesi yerini nakliye işletmelerine bırakmıştır. Son yıllarda ev sahipleri bu tür nakliyat şirketlerine başvurmaktadır. Sağlam evden eve nakliyat servisi sağlayan işletmeleri oldukça uygun fiyatlara karşılaşabilirsiniz.

Evden eve taşımacılık şirketleri ev nakliyesi sağlayabilmesi için K3 yetki belgesine sahip olmalıdır. Belgeleri farklı kamyoncu korsan olarak hizmet vermektedir. Evinizi  taşıtırken uzman bir taşımacılık şirketi ile anaşmaya bakın.

Kastamonu evden eve nakliyat fiyatları

Kastamonu içerisinde nakliye gereksinimleriniz için şehir içi nakliye fiyatları kat durumuna göre farklılık göstermektedir. Şehir içerisinde yapılması gereken taşımacılık fiyatları belirlenirken müşterinin istekleri göz önünde bulundurulur. Şehiri içerisinde nakliye fiyatları ortalama 2000 TL bandındadır. Şehirlerarası nakliye ücretleri ise sevkiyatın yapılacağı uzaklığa göre farklılık göstermektedir. Yol uzadıkça fiyat de artmaktadır.

Evden eve taşımacılık firmaları ne şekil hizmet sunar?

Nakliye işletmeleri büyük ölçüde taşımacılık öncesi taşınacak olan eşyaları görmek yapmak isteyecektir. Ekspertiz servisi sonrası müşteri geniş çaplı bir şekilde bilgilendirilerek fiyat teklifi sunulur.

Taşınma işlemi kapalı kasalı ağır vasıta ile sağlanmaktadır. Nakliye işlemleri yüksek katlı binalardan yapılacaksa asansör sistemi tercih edilmektedir.

Kastamonu Hanönü Sigoralı evden eve taşımacılık

Nakliyat esnasında meydana gelebilecek her türlü zarar için sigortalı hizmet sağlanmaktadır. Sigorta şirketi mobilyaların zarar görmesi halinde bir uzman kişi tayin ederek zararı tespit etmektedir. Sigortalı evden eve nakliyat hizmeti günümüzde tüm taşımacılık firmaları tarafından tercih edilmektedir.

Evden eve taşımacılık süreci ne şekilde olmalıdır?

Müşteri öncelikle ihtiyaçlarını nakliyat firması yetkilisine ayrıntılı bir türde izah etmelidir. Şirket yetkilisi ev sahibinin talepleri doğrultusunda fiyat teklifini verir.

Evden eve nakliyat şirketine eşyalarını hatalı anlatan çok sayıda ile müşteri ile denk gelmekteyiz. Bu tip durumlarda ciddi sorunlar yaşamaktayız. Ev sahibinin eşyalarını farklı beyan etmesi halinde nakliyecinin bütün planları alt-üst olmaktadır.

uluslararası evden eve taşımacılık istanbul evden eve nakliyat kayseri evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat evden eve nakliyat uluslararası zati eşya taşımacılığı Evden Eve Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Uşak Evden Eve Nakliyat