Kastamonu ili Daday ilçesinde evden eve nakliyat hizmetine mi gerek duyuyorsunuz.

Kastamonu evden eve taşımacılık

önceki zamanlarda kamyon ile amatör bir düzende gerçekleştirilen ev eşyalarının nakledilmesi yerini nakliye şirketlerine bırakmıştır. Son yıllarda ev sahipleri bu tarz taşımacılık firmalarına başvurmaktadır. Profesyonel evden eve nakliyat hizmeti veren firmaları oldukça uygun fiyatlara karşınıza çıkar.

Evden eve nakliye şirketleri ev nakliyesi sunabilmesi için K3 belgesine sahip olmalıdır. Dökümanları olmayan kişi korsan olarak hizmet sağlamaktadır. Mobilyalarınızı  taşıtırken uzman bir nakliye şirketi ile anaşmaya bakın.

Kastamonu evden eve nakliyat fiyatları

Kastamonu içerisinde taşımacılık ihtiyaçlarınız için il içi nakliyat ücretleri kat durumuna göre farklılık göstermektedir. Şehir içerisinde yapılacak nakliye fiyatları belirlenirken müşterinin istekleri göz önünde bulundurulur. Şehiri içerisinde nakliyat fiyatları ortalama 2000 TL bandındadır. Şehirlerarası nakliyat fiyatları ise taşımacılığın yapılacağı uzaklığa göre farklılık göstermektedir. Güzergah uzadıkça ücret de artmaktadır.

Evden eve taşımacılık firmaları nasıl hizmet sunar?

Nakliye işletmeleri büyük ölçüde nakliyat öncesi taşınması gereken eşyaları görmek yapmak isteyecektir. Ekspertiz işlemi sonrası müşteri ayrıntılı bir şekilde bilgilendirilerek fiyat teklifi verilir.

Nakliyat işlemi kapalı kasalı ağır vasıta ile sağlanmaktadır. Taşımacılık işlemleri yüksek katlı binalardan yapılacaksa mobil asansör sistemi tercih edilmektedir.

Kastamonu Daday Sigoralı ev taşımacılığı

Taşımacılık esnasında meydana gelebilecek her türlü kayıp için sigortalı hizmet sağlanmaktadır. Sigorta şirketi eşyaların zarar görmesi halinde bir bilirkişi tayin ederek değer kaybını tespit etmektedir. Sigortalı evden eve nakliyat hizmeti zamanımızda tüm nakliyat şirketleri tarafından sağlanmaktadır.

Taşınma süreci nasıl olmalıdır?

Ev sahibi öncelikle ihtiyaçlarını nakliyat firması yetkilisine ayrıntılı bir şekilde dile getirmelidir. Şirket yetkilisi ev sahibinin talepleri doğrultusunda fiyat teklifini verir.

Nakliyat firmasına eşyalarını hatalı anlatan çok sayıda ile müşteri ile denk gelmekteyiz. Bu tür durumlarda ciddi sorunlar yaşamaktayız. Müşterinin eşyalarını farklı beyan etmesi halinde nakliye şirketinin tüm planları alt-üst olmaktadır.

uluslararası evden eve taşımacılık istanbul evden eve nakliyat kayseri evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat evden eve nakliyat uluslararası zati eşya taşımacılığı Evden Eve Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Uşak Evden Eve Nakliyat