Kastamonu ili Azdavay bölgesinde evden eve taşımacılık işine mi gerek duyuyorsunuz.

Kastamonu evden eve taşımacılık

önceki zamanlarda at arabası ile kaba bir düzende gerçekleştirilen ev eşyalarının taşınması yerini nakliye şirketlerine bırakmıştır. Son zamanlarda müşteriler bu tip nakliye işletmelerine gitmektedir. Kusursuz evden eve nakliyat servisi sağlayan işletmeleri oldukça uygun rakamlara bulabilirsiniz.

Evden eve nakliye işletmeleri ev nakliyesi sunabilmesi için K3 belgesine sahip olmalıdır. Belgeleri olmayan kişi korsan olarak hizmet vermektedir. Evinizi  taşıtırken uzman bir nakliye şirketi ile anaşmaya özen gösterin.

Kastamonu evden eve nakliyat fiyatları

Kastamonu içerisinde taşımacılık ihtiyaçlarınız için il içi nakliyat fiyatları mesafeye göre değişiklik göstermektedir. Şehir içerisinde yapılması istenilen nakliye fiyatları belirlenirken müşterinin talepleri göz önünde bulundurulur. İl içerisinde taşımacılık fiyatları ortalama 2000 TL civarındadır. Şehirlerarası taşımacılık fiyatları ise nakliyenin yapılacağı uzaklığa göre değişiklik göstermektedir. Mesafe uzadıkça fiyat de artmaktadır.

Nakliyat işletmeleri ne tür hizmet sağlar?

Nakliye ticarethaneleri büyük ölçüde taşımacılık öncesi taşınacak olan eşyaları gözden geçirmek yapmak isteyecektir. Ekspertiz servisi sonrası müşteri detaylı bir şekilde bilgilendirilerek fiyat teklifi sunulur.

Nakliyat işlemi saç kasalı kamyon ile sağlanmaktadır. Taşımacılık işlemleri yüksek katlı binalardan yapılacaksa vinç sistemi tercih edilmektedir.

Kastamonu Azdavay Sigoralı evden eve nakliye

Nakliyat esnasında oluşabilecek her türlü kayıp için sigortalı görev sağlanmaktadır. Sigorta şirketi aletlerin zarar görmesi halinde bir bilirkişi tayin ederek değer kaybını belirlemektedir. Sigortalı evden eve nakliyat hizmeti neredeyse tüm nakliyat firmaları tarafından tercih edilmektedir.

Taşınma süreci ne tür olmalıdır?

Hizmet alacak olan kişi öncelikle taleplerini taşımacılık şirketi yetkilisine detaylı bir şekilde anlatmalıdır. Firma yetkilisi ev sahibinin istekleri doğrultusunda fiyat teklifini verir.

Nakliye işletmesine eşyalarını eksik anlatan fazası ile müşteri ile karşılaşmaktayız. Bu tip durumlarda ciddi sorunlar yaşamaktayız. Müşterinin eşyalarını farklı beyan etmesi halinde nakliye şirketinin bütün planları bozulmaktadır.

uluslararası evden eve taşımacılık istanbul evden eve nakliyat kayseri evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat evden eve nakliyat uluslararası zati eşya taşımacılığı Evden Eve Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Uşak Evden Eve Nakliyat