Kastamonu ili Azdavay ilçesinde evden eve nakliyat işine mi gereksinim duyuyorsunuz.

Kastamonu ev taşımacılığı

geçmiş zamanlarda traktör ile kaba bir şekilde yapılan ev eşyalarının taşınması yerini nakliye şirketlerine bırakmıştır. Son zamanlarda ev sahipleri bu tip taşımacılık firmalarına gitmektedir. Kusursuz ev taşımacılık hizmeti sağlayan firmaları oldukça uygun fiyatlara karşılaşabilirsiniz.

Evden eve taşımacılık şirketleri ev nakliyesi sağlayabilmesi için K3 belgesine sahip olmalıdır. Evrakları olmayan kişi amatör olarak çalışmaktadır. Mobilyalarınızı  taşıtırken uzman bir nakliye şirketi ile anaşmaya bakın.

Kastamonu evden eve nakliyat fiyatları

Kastamonu içerisinde nakliyat ihtiyaçlarınız için şehir içi nakliye ücretleri kat durumuna göre farklılık gösterir. Şehir içerisinde yapılacak taşımacılık fiyatları belirlenirken müşterinin gereksinimleri göz önünde bulundurulur. Şehiri içerisinde taşımacılık fiyatları ortalama 2000 TL bandındadır. Şehirlerarası nakliye ücretleri ise nakliyenin yapılacağı mesafeye göre değişiklik göstermektedir. Mesafe uzadıkça ücret de artmaktadır.

Nakliyat firmaları ne tür hizmet sunar?

Taşımacılık firmaları genelde taşımacılık öncesi taşınması gereken eşyaları görmek yapmak isteyecektir. Ekspertiz işlemi sonrası müşteri ayrıntılı bir şekilde bilinçlendirilerek fiyat teklifi sunulur.

Taşınma işlemi evden eve kasalı kamyon ile gerçekleştirilmektedir. Nakliye işlemleri yüksek katlı binalardan yapılacaksa mobil asansör sistemi tercih edilmektedir.

Kastamonu Azdavay Sigoralı evden eve taşımacılık

Nakliye esnasında meydana gelebilecek her türlü kayıp için sigortalı görev sağlanmaktadır. Sigorta şirketi mobilyaların zarar görmesi halinde bir bilirkişi tayin ederek zararı tespit etmektedir. Sigortalı taşımacılık hizmeti günümüzde tüm nakliyat firmaları tarafından tercih edilmektedir.

Evden eve taşımacılık süreci ne tür olmalıdır?

Müşteri öncelikle taleplerini nakliyat firması yetkilisine ayrıntılı bir türde anlatmalıdır. İşletme yetkilisi ev sahibinin talepleri doğrultusunda fiyat teklifini sunar.

Evden eve nakliyat şirketine eşyalarını yanlış anlatan birçok ile müşteri ile karşılaşmaktayız. Bu tip durumlarda ciddi sorunlar yaşamaktayız. Müşterinin eşyalarını farklı beyan etmesi halinde nakliye şirketinin bütün planları bozulmaktadır.

uluslararası evden eve taşımacılık istanbul evden eve nakliyat kayseri evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat evden eve nakliyat uluslararası zati eşya taşımacılığı Evden Eve Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Uşak Evden Eve Nakliyat