İzmir ili Selçuk semtinde evden eve taşımacılık hizmetine mi ihtiyaç duyuyorsunuz.

İzmir ev taşımacılığı

geçmiş zamanlarda traktör ile profesyonel olmayan bir düzende gerçekleştirilen ev eşyalarının sevk edilmesi yerini nakliye şirketlerine bırakmıştır. Son yıllarda müşteriler bu tarz taşımacılık şirketlerine başvurmaktadır. Sağlam evden eve taşımacılık servisi sağlayan işletmeleri oldukça uygun rakamlara karşınıza çıkar.

Evden eve nakliyat şirketleri ev taşımacılık sağlayabilmesi için K3 sertifikasına sahip olmalıdır. Belgeleri olmayan kamyonetci korsan olarak hizmet sağlamaktadır. Mobilyalarınızı  taşıtırken uzman bir nakliye şirketi ile anaşmaya bakın.

İzmir evden eve nakliyat fiyatları

İzmir içerisinde nakliye gereksinimleriniz için il içi taşımacılık ücretleri eşya yoğunluğuna göre farklılık gösterir. Şehir içerisinde yapılacak nakliyat ücretleri belirlenirken müşterinin talepleri göz önünde bulundurulur. Şehiri içerisinde nakliyat fiyatları ortalama 2000 TL civarındadır. Şehirlerarası taşımacılık ücretleri ise sevkiyatın yapılacağı mesafeye göre değişkenlik göstermektedir. Güzergah uzadıkça fiyat de artmaktadır.

Evden eve nakliyat şirketleri ne tür hizmet sunar?

Nakliye şirketleri genellikle nakliye öncesi taşınması gereken eşyaları görmek yapmak isteyecektir. Ekspertiz servisi sonrası müşteri ayrıntılı bir şekilde bilgilendirilerek fiyat teklifi sunulur.

Taşımacılık hizmeti saç kasalı kamyon ile tamamlanmaktadır. Nakliye işlemleri yüksek katlı yapılardan yapılacaksa asansör sistemi kullanılır.

İzmir Selçuk Sigoralı evden eve nakliye

Taşımacılık esnasında oluşabilecek her türlü zarar için sigortalı ihtimam sağlanmaktadır. Sigorta şirketi mobilyaların zarar görmesi halinde bir bilirkişi tayin ederek ziyanı tespit etmektedir. Sigortalı nakliyat hizmeti neredeyse tüm taşımacılık şirketleri tarafından sağlanmaktadır.

Taşınma süreci nasıl olmalıdır?

Hizmet alacak olan kişi öncelikle taleplerini taşımacılık şirketi yetkilisine detaylı bir türde dile getirmelidir. Firma yetkilisi müşterinin talepleri doğrultusunda ücret teklifini verir.

Nakliye şirketine eşyalarını eksik anlatan fazası ile ev sahibi ile karşılaşmaktayız. Bu tür durumlarda ciddi sıkıntılar yaşamaktayız. Müşterinin eşyalarını farklı beyan etmesi halinde nakliyecinin bütün planları alt-üst olmaktadır.

uluslararası evden eve taşımacılık istanbul evden eve nakliyat kayseri evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat evden eve nakliyat uluslararası zati eşya taşımacılığı Evden Eve Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Uşak Evden Eve Nakliyat