İzmir ili Kemalpaşa semtinde evden eve taşımacılık işine mi ihtiyaç duyuyorsunuz.

İzmir ev taşımacılığı

geçmiş zamanlarda at arabası ile kaba bir düzende yapılmış olan ev eşyalarının taşınması yerini nakliye firmalarına bırakmıştır. Son zamanlarda ev sahipleri bu tür taşımacılık işletmelerine başvurmaktadır. Sağlam evden eve nakliyat servisi sağlayan şirketleri oldukça uygun rakamlara karşılaşabilirsiniz.

Evden eve nakliye şirketleri ev nakliyesi sunabilmesi için K3 belgesine sahip olmalıdır. Dökümanları eksik kişi korsan olarak hizmet vermektedir. Mobilyalarınızı  taşıtırken profesyonel bir taşımacılık şirketi ile anaşmaya çalışın.

İzmir evden eve nakliyat fiyatları

İzmir içerisinde taşımacılık gereksinimleriniz için il içi nakliye fiyatları mesafeye göre değişiklik göstermektedir. Şehir içerisinde yapılması istenilen nakliye ücretleri belirlenirken müşterinin talepleri göz önünde bulundurulur. Şehiri içerisinde taşımacılık fiyatları ortalama 2000 TL bandındadır. Şehirlerarası nakliye ücretleri ise taşımacılığın yapılacağı uzaklığa göre farklılık göstermektedir. Mesafe uzadıkça ücret de artmaktadır.

Nakliyat firmaları ne şekil hizmet sağlar?

Taşımacılık firmaları genelde nakliyat öncesi taşınacak olan eşyaları ekspertiz yapmak isteyecektir. Ekspertiz servisi sonrası müşteri geniş çaplı bir şekilde bilinçlendirilerek fiyat teklifi sunulur.

Taşımacılık işlemi saç kasalı ağır vasıta ile sağlanmaktadır. Nakliyat işlemleri yüksek katlı yapılardan yapılacaksa asansör sistemi kullanılır.

İzmir Kemalpaşa Sigoralı evden eve nakliye

Taşımacılık esnasında oluşabilecek her türlü zarar için sigortalı ihtimam sağlanmaktadır. Sigorta şirketi mobilyaların zarar görmesi halinde bir uzman kişi tayin ederek ziyanı tespit etmektedir. Sigortalı taşımacılık hizmeti zamanımızda tüm nakliye işletmeleri tarafından sağlanmaktadır.

Evden eve taşımacılık süreci ne tür olmalıdır?

Hizmet alacak olan kişi öncelikle ihtiyaçlarını taşımacılık işletmesi yetkilisine ayrıntılı bir türde anlatmalıdır. İşletme yetkilisi ev sahibinin istekleri doğrultusunda fiyat teklifini sunmaktadır.

Nakliyat firmasına eşyalarını eksik anlatan çok sayıda ile ev sahibi ile karşı karşıya gelmekteyiz. Bu şekil durumlarda ciddi sıkıntılar yaşamaktayız. Müşterinin eşyalarını eksik beyan etmesi halinde nakliye şirketinin bütün planları alt-üst olmaktadır.

uluslararası evden eve taşımacılık istanbul evden eve nakliyat kayseri evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat evden eve nakliyat uluslararası zati eşya taşımacılığı Evden Eve Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Uşak Evden Eve Nakliyat