İzmir ili Karşıyaka semtinde evden eve nakliyat işine mi gerek duyuyorsunuz.

İzmir evden eve nakliyat

eski zamanlarda kamyon ile amatör bir şekilde gerçekleştirilen ev eşyalarının sevk edilmesi yerini nakliye şirketlerine bırakmıştır. Son yıllarda ev sahipleri bu tür taşımacılık firmalarına gitmektedir. Profesyonel ev taşımacılık servisi sağlayan firmaları oldukça uygun fiyatlara bulabilirsiniz.

Evden eve nakliyat şirketleri ev taşımacılık sağlayabilmesi için K3 belgesine sahip olmalıdır. Belgeleri farklı kişi amatör olarak hizmet sağlamaktadır. Mobilyalarınızı  taşıtırken profesyonel bir nakliyat şirketi ile anaşmaya bakın.

İzmir evden eve nakliyat fiyatları

İzmir içerisinde nakliye ihtiyaçlarınız için şehir içi taşımacılık ücretleri kat durumuna göre farklılık gösterir. Şehir içerisinde yapılması istenilen taşımacılık fiyatları belirlenirken müşterinin istekleri göz önünde bulundurulur. Şehiri içerisinde nakliyat fiyatları ortalama 2000 TL civarındadır. Şehirlerarası nakliye ücretleri ise taşımacılığın yapılacağı uzaklığa göre farklılık göstermektedir. Mesafe uzadıkça fiyat de artmaktadır.

Evden eve taşımacılık şirketleri ne şekil hizmet sağlar?

Nakliyat firmaları büyük ölçüde nakliyat öncesi taşınacak olan eşyaları gözden geçirmek yapmak isteyecektir. Ekspertiz işlemi sonrası müşteri geniş çaplı bir şekilde bilinçlendirilerek fiyat teklifi verilir.

Nakliyat hizmeti kapalı kasalı kamyonet ile sağlanmaktadır. Taşımacılık işlemleri yüksek katlı binalardan yapılacaksa vinç sistemi tercih edilmektedir.

İzmir Karşıyaka Sigoralı evden eve nakliyat

Taşımacılık esnasında meydana gelebilecek her türlü ziyan için sigortalı görev sağlanmaktadır. Sigorta şirketi eşyaların zarar görmesi halinde bir bilirkişi tayin ederek zararı belirlemektedir. Sigortalı evden eve nakliyat hizmeti neredeyse tüm taşımacılık işletmeleri tarafından sağlanmaktadır.

Taşınma süreci nasıl olmalıdır?

Ev sahibi öncelikle taleplerini nakliye firması yetkilisine ayrıntılı bir türde izah etmelidir. Firma yetkilisi müşterinin talepleri doğrultusunda fiyat teklifini sunar.

Evden eve nakliyat şirketine eşyalarını yanlış anlatan birçok ile ev sahibi ile karşılaşmaktayız. Bu şekil durumlarda ciddi sıkıntılar yaşamaktayız. Müşterinin eşyalarını farklı beyan etmesi halinde nakliyecinin bütün planları bozulmaktadır.

uluslararası evden eve taşımacılık istanbul evden eve nakliyat kayseri evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat evden eve nakliyat uluslararası zati eşya taşımacılığı Evden Eve Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat