İzmir ili Güzelbahçe ilçesinde evden eve taşımacılık işine mi gereksinim duyuyorsunuz.

İzmir evden eve taşımacılık

önceki zamanlarda traktör ile amatör bir şekilde yapılan ev eşyalarının sevk edilmesi yerini nakliye işletmelerine bırakmıştır. Son yıllarda nakliye hizmetine ihtiyaç duyan insanlar bu tarz nakliye şirketlerine gitmektedir. Kusursuz evden eve nakliyat servisi veren şirketleri oldukça uygun fiyatlara karşınıza çıkar.

Evden eve taşımacılık firmaları ev nakliyesi sunabilmesi için K3 yetki belgesine sahip olmalıdır. Belgeleri farklı kişi belgesiz olarak hizmet sağlamaktadır. Mobilyalarınızı  taşıtırken uzman bir taşımacılık şirketi ile anaşmaya çalışın.

İzmir evden eve nakliyat fiyatları

İzmir içerisinde nakliyat gereksinimleriniz için şehir içi nakliyat ücretleri mesafeye göre değişiklik göstermektedir. Şehir içerisinde yapılması istenilen nakliyat fiyatları belirlenirken müşterinin talepleri göz önünde bulundurulur. İl içerisinde taşımacılık fiyatları ortalama 2000 TL civarındadır. Şehirlerarası nakliye ücretleri ise sevkiyatın yapılacağı mesafeye göre farklılık göstermektedir. Yol uzadıkça fiyat de artmaktadır.

Evden eve taşımacılık işletmeleri nasıl hizmet sunar?

Nakliyat işletmeleri genelde nakliyat öncesi taşınması gereken eşyaları ekspertiz yapmak isteyecektir. Ekspertiz işlemi sonrası müşteri geniş çaplı bir şekilde bilgilendirilerek fiyat teklifi sunulur.

Taşımacılık hizmeti kapalı kasalı ağır vasıta ile gerçekleştirilmektedir. Nakliyat işlemleri yüksek katlı dairelerden yapılacaksa asansör sistemi kullanılmaktadır.

İzmir Güzelbahçe Sigoralı ev taşımacılığı

Nakliye esnasında olabilecek her türlü zarar için sigortalı hizmet sağlanmaktadır. Sigorta şirketi mobilyaların zarar görmesi halinde bir bilirkişi tayin ederek değer kaybını tespit etmektedir. Sigortalı evden eve nakliyat hizmeti zamanımızda tüm taşımacılık şirketleri tarafından sağlanmaktadır.

Taşınma süreci nasıl olmalıdır?

Ev sahibi öncelikle beklentilerini nakliye işletmesi yetkilisine detaylı bir şekilde izah etmelidir. Şirket yetkilisi ev sahibinin istekleri doğrultusunda fiyat teklifini sunmaktadır.

Nakliyat şirketine eşyalarını yanlış anlatan fazası ile müşteri ile denk gelmekteyiz. Bu tür durumlarda ciddi sıkıntılar yaşamaktayız. Müşterinin eşyalarını farklı beyan etmesi halinde nakliyecinin tüm planları alt-üst olmaktadır.

uluslararası evden eve taşımacılık istanbul evden eve nakliyat kayseri evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat evden eve nakliyat uluslararası zati eşya taşımacılığı Evden Eve Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Uşak Evden Eve Nakliyat