İzmir ili Bayraklı semtinde evden eve taşımacılık hizmetine mi gerek duyuyorsunuz.

İzmir ev taşımacılığı

geçmiş zamanlarda kamyonet ile profesyonel olmayan bir şekilde yapılan ev eşyalarının taşınması yerini nakliye işletmelerine bırakmıştır. Son yıllarda ev sahipleri bu tip nakliyat şirketlerine gitmektedir. Kusursuz ev taşımacılık hizmeti sağlayan firmaları oldukça uygun rakamlara karşınıza çıkar.

Evden eve nakliye firmaları ev nakliyesi sağlayabilmesi için K3 yetki belgesine sahip olmalıdır. Evrakları farklı kamyoncu belgesiz olarak hizmet vermektedir. Evinizi  taşıtırken profesyonel bir taşımacılık şirketi ile anaşmaya bakın.

İzmir evden eve nakliyat fiyatları

İzmir içerisinde nakliye ihtiyaçlarınız için şehir içi taşımacılık ücretleri kat durumuna göre farklılık gösterir. Şehir içerisinde yapılması istenilen nakliye fiyatları belirlenirken müşterinin gereksinimleri göz önünde bulundurulur. Şehiri içerisinde nakliye fiyatları ortalama 2000 TL bandındadır. Şehirlerarası nakliye ücretleri ise nakliyenin yapılacağı uzaklığa göre farklılık göstermektedir. Güzergah uzadıkça ücret de artmaktadır.

Nakliyat firmaları ne şekil hizmet sağlar?

Nakliyat şirketleri büyük ölçüde nakliyat öncesi taşınacak olan eşyaları görmek yapmak isteyecektir. Ekspertiz hizmeti sonrası müşteri geniş çaplı bir şekilde bilgilendirilerek fiyat teklifi verilir.

Taşımacılık işlemi saç kasalı ağır vasıta ile tamamlanmaktadır. Nakliye işlemleri yüksek katlı binalardan yapılacaksa vinç sistemi kullanılır.

İzmir Bayraklı Sigoralı ev taşımacılığı

Nakliye esnasında oluşabilecek her türlü kayıp için sigortalı görev sağlanmaktadır. Sigorta şirketi mobilyaların zarar görmesi halinde bir uzman kişi tayin ederek ziyanı belirlemektedir. Sigortalı evden eve nakliyat hizmeti zamanımızda tüm nakliye firmaları tarafından tercih edilmektedir.

Evden eve nakliyat süreci ne tür olmalıdır?

Hizmet alacak olan kişi öncelikle taleplerini nakliyat işletmesi yetkilisine ayrıntılı bir şekilde izah etmelidir. Şirket yetkilisi müşterinin istekleri doğrultusunda ücret teklifini verir.

Nakliyat işletmesine eşyalarını hatalı anlatan fazası ile müşteri ile karşı karşıya gelmekteyiz. Bu şekil durumlarda ciddi sıkıntılar yaşamaktayız. Müşterinin eşyalarını eksik beyan etmesi halinde nakliye şirketinin tüm planları alt-üst olmaktadır.

uluslararası evden eve taşımacılık istanbul evden eve nakliyat kayseri evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat evden eve nakliyat uluslararası zati eşya taşımacılığı Evden Eve Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Uşak Evden Eve Nakliyat