İzmir ili Balçova semtinde evden eve taşımacılık mi gerek duyuyorsunuz.

İzmir evden eve taşımacılık

eski zamanlarda at arabası ile amatör bir düzende gerçekleştirilen ev eşyalarının sevk edilmesi yerini nakliye şirketlerine bırakmıştır. Son dönemlerde müşteriler bu tür nakliyat işletmelerine gitmektedir. Profesyonel evden eve nakliyat hizmeti sunan firmaları oldukça uygun fiyatlara karşınıza çıkar.

Evden eve nakliye şirketleri ev taşımacılık sağlayabilmesi için K3 sertifikasına sahip olmalıdır. Dökümanları eksik kamyonetci belgesiz olarak çalışmaktadır. Evinizi  taşıtırken profesyonel bir taşımacılık şirketi ile anaşmaya bakın.

İzmir evden eve nakliyat fiyatları

İzmir içerisinde nakliye ihtiyaçlarınız için şehir içi nakliye ücretleri kat durumuna göre değişiklik göstermektedir. Şehir içerisinde yapılması gereken taşımacılık fiyatları belirlenirken müşterinin talepleri göz önünde bulundurulur. Şehiri içerisinde nakliye fiyatları ortalama 2000 TL civarındadır. Şehirlerarası nakliye ücretleri ise nakliyenin yapılacağı uzaklığa göre değişkenlik göstermektedir. Güzergah uzadıkça fiyat de artmaktadır.

Evden eve taşımacılık firmaları ne şekil hizmet sunar?

Taşımacılık şirketleri büyük ölçüde nakliye öncesi taşınacak olan eşyaları görmek yapmak isteyecektir. Ekspertiz servisi sonrası müşteri ayrıntılı bir şekilde bilinçlendirilerek fiyat teklifi sunulur.

Taşımacılık hizmeti evden eve kasalı kamyon ile gerçekleştirilmektedir. Nakliye işlemleri yüksek katlı yapılardan yapılacaksa vinç sistemi kullanılmaktadır.

İzmir Balçova Sigoralı evden eve taşımacılık

Nakliyat esnasında oluşabilecek her türlü ziyan için sigortalı ihtimam sağlanmaktadır. Sigorta şirketi mobilyaların zarar görmesi halinde bir uzman kişi tayin ederek değer kaybını tespit etmektedir. Sigortalı evden eve nakliyat hizmeti zamanımızda tüm taşımacılık şirketleri tarafından sağlanmaktadır.

Taşınma süreci ne tür olmalıdır?

Ev sahibi öncelikle ihtiyaçlarını nakliye işletmesi yetkilisine detaylı bir türde anlatmalıdır. Şirket yetkilisi ev sahibinin istekleri doğrultusunda fiyat teklifini sunmaktadır.

Nakliyat işletmesine eşyalarını yanlış anlatan çok sayıda ile müşteri ile karşı karşıya gelmekteyiz. Bu tür durumlarda ciddi sıkıntılar yaşamaktayız. Müşterinin eşyalarını farklı beyan etmesi halinde nakliye şirketinin tüm planları bozulmaktadır.

uluslararası evden eve taşımacılık istanbul evden eve nakliyat kayseri evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat evden eve nakliyat uluslararası zati eşya taşımacılığı Evden Eve Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Uşak Evden Eve Nakliyat