İstanbul ili Üsküdar ilçesinde evden eve taşımacılık işine mi gereksinim duyuyorsunuz.

İstanbul evden eve taşımacılık

geçmiş zamanlarda traktör ile amatör bir şekilde yapılmış olan ev eşyalarının taşınması yerini nakliye işletmelerine bırakmıştır. Son yıllarda müşteriler bu tarz taşımacılık firmalarına gitmektedir. Profesyonel ev taşımacılık hizmeti veren firmaları oldukça uygun fiyatlara karşınıza çıkar.

Evden eve nakliye işletmeleri ev taşımacılık sunabilmesi için K3 yetki belgesine sahip olmalıdır. Belgeleri eksik kamyonetci belgesiz olarak çalışmaktadır. Evinizi  taşıtırken profesyonel bir nakliye şirketi ile anaşmaya çalışın.

İstanbul evden eve nakliyat fiyatları

İstanbul içerisinde nakliye ihtiyaçlarınız için şehir içi nakliye ücretleri eşya yoğunluğuna göre farklılık gösterir. Şehir içerisinde yapılması istenilen nakliyat ücretleri belirlenirken müşterinin istekleri göz önünde bulundurulur. İl içerisinde nakliye fiyatları ortalama 2000 TL bandındadır. Şehirlerarası taşımacılık fiyatları ise nakliyenin yapılacağı uzaklığa göre değişiklik göstermektedir. Güzergah uzadıkça fiyat de artmaktadır.

Evden eve nakliyat şirketleri ne tür hizmet sağlar?

Nakliye şirketleri büyük ölçüde nakliyat öncesi taşınması gereken eşyaları gözden geçirmek yapmak isteyecektir. Ekspertiz hizmeti sonrası müşteri ayrıntılı bir şekilde bilgilendirilerek fiyat teklifi sunulur.

Taşınma işlemleri evden eve kasalı ağır vasıta ile gerçekleştirilmektedir. Nakliye işlemleri yüksek katlı yapılardan yapılacaksa vinç sistemi kullanılmaktadır.

İstanbul Üsküdar Sigoralı evden eve taşımacılık

Nakliye esnasında olabilecek her türlü kayıp için sigortalı görev sağlanmaktadır. Sigorta şirketi eşyaların zarar görmesi halinde bir uzman kişi tayin ederek değer kaybını tespit etmektedir. Sigortalı taşımacılık hizmeti neredeyse tüm nakliye firmaları tarafından sağlanmaktadır.

Evden eve nakliyat süreci ne tür olmalıdır?

Müşteri öncelikle ihtiyaçlarını nakliye firması yetkilisine detaylı bir şekilde dile getirmelidir. İşletme yetkilisi ev sahibinin talepleri doğrultusunda fiyat teklifini sunmaktadır.

Nakliye firmasına eşyalarını hatalı anlatan fazası ile ev sahibi ile karşı karşıya gelmekteyiz. Bu tür durumlarda ciddi sorunlar yaşamaktayız. Müşterinin eşyalarını farklı beyan etmesi halinde nakliye şirketinin tüm planları alt-üst olmaktadır.

uluslararası evden eve taşımacılık istanbul evden eve nakliyat kayseri evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat evden eve nakliyat uluslararası zati eşya taşımacılığı Evden Eve Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Uşak Evden Eve Nakliyat