İstanbul ili Ümraniye semtinde evden eve taşımacılık hizmetine mi gereksinim duyuyorsunuz.

İstanbul evden eve taşımacılık

eski zamanlarda kamyonet ile kaba bir düzende gerçekleştirilen ev eşyalarının sevk edilmesi yerini nakliye işletmelerine bırakmıştır. Son dönemlerde müşteriler bu tür nakliye işletmelerine gitmektedir. Sağlam ev taşımacılık hizmeti veren şirketleri oldukça uygun rakamlara bulabilirsiniz.

Evden eve nakliyat işletmeleri ev taşımacılık sunabilmesi için K3 belgesine sahip olmalıdır. Dökümanları olmayan kişi amatör olarak hizmet sağlamaktadır. Eşyalarınızı  taşıtırken profesyonel bir taşımacılık şirketi ile anaşmaya özen gösterin.

İstanbul evden eve nakliyat fiyatları

İstanbul içerisinde nakliyat ihtiyaçlarınız için il içi nakliye fiyatları mesafeye göre değişiklik gösterir. Şehir içerisinde yapılacak nakliye fiyatları belirlenirken müşterinin gereksinimleri göz önünde bulundurulur. İl içerisinde nakliye fiyatları ortalama 2000 TL bandındadır. Şehirlerarası nakliyat fiyatları ise sevkiyatın yapılacağı mesafeye göre değişiklik göstermektedir. Güzergah uzadıkça ücret de artmaktadır.

Evden eve taşımacılık şirketleri ne tür hizmet sunar?

Nakliye ticarethaneleri genellikle taşımacılık öncesi taşınacak olan eşyaları ekspertiz yapmak isteyecektir. Ekspertiz servisi sonrası müşteri geniş çaplı bir şekilde bilgilendirilerek fiyat teklifi sunulur.

Taşınma işlemleri kapalı kasalı kamyonet ile gerçekleştirilmektedir. Nakliyat işlemleri yüksek katlı binalardan yapılacaksa mobil asansör sistemi kullanılır.

İstanbul Ümraniye Sigoralı evden eve nakliye

Nakliyat esnasında meydana gelebilecek her türlü ziyan için sigortalı görev sağlanmaktadır. Sigorta şirketi eşyaların zarar görmesi halinde bir uzman kişi tayin ederek değer kaybını tespit etmektedir. Sigortalı nakliyat hizmeti neredeyse tüm nakliyat şirketleri tarafından tercih edilmektedir.

Taşınma süreci nasıl olmalıdır?

Hizmet alacak olan kişi öncelikle ihtiyaçlarını nakliye işletmesi yetkilisine ayrıntılı bir şekilde izah etmelidir. Şirket yetkilisi müşterinin talepleri doğrultusunda ücret teklifini sunmaktadır.

Evden eve nakliyat şirketine eşyalarını yanlış anlatan çok sayıda ile ev sahibi ile karşı karşıya gelmekteyiz. Bu tür durumlarda ciddi sorunlar yaşamaktayız. Ev sahibinin eşyalarını farklı beyan etmesi halinde nakliyecinin bütün planları bozulmaktadır.

uluslararası evden eve taşımacılık istanbul evden eve nakliyat kayseri evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat evden eve nakliyat uluslararası zati eşya taşımacılığı Evden Eve Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat