İstanbul ili Sultangazi semtinde evden eve nakliyat hizmetine mi ihtiyaç duyuyorsunuz.

İstanbul evden eve nakliyat

eski zamanlarda at arabası ile amatör bir düzende gerçekleştirilen ev eşyalarının taşınması yerini nakliye firmalarına bırakmıştır. Son dönemlerde nakliye hizmetine ihtiyaç duyan insanlar bu tarz taşımacılık şirketlerine başvurmaktadır. Kusursuz evden eve nakliyat servisi sunan şirketleri oldukça uygun rakamlara karşınıza çıkar.

Evden eve nakliyat işletmeleri ev nakliyesi sunabilmesi için K3 belgesine sahip olmalıdır. Evrakları olmayan kamyonetci belgesiz olarak hizmet sağlamaktadır. Evinizi  taşıtırken temiz bir nakliye şirketi ile anaşmaya özen gösterin.

İstanbul evden eve nakliyat fiyatları

İstanbul içerisinde taşımacılık gereksinimleriniz için il içi taşımacılık ücretleri eşya yoğunluğuna göre farklılık gösterir. Şehir içerisinde yapılması gereken nakliyat ücretleri belirlenirken müşterinin talepleri göz önünde bulundurulur. İl içerisinde nakliye fiyatları ortalama 2000 TL civarındadır. Şehirlerarası nakliye fiyatları ise taşımacılığın yapılacağı mesafeye göre farklılık göstermektedir. Yol uzadıkça fiyat de artmaktadır.

Nakliyat işletmeleri ne tür hizmet sunar?

Taşımacılık şirketleri genellikle taşımacılık öncesi taşınacak olan eşyaları görmek yapmak isteyecektir. Ekspertiz işlemi sonrası müşteri ayrıntılı bir şekilde bilgilendirilerek fiyat teklifi sunulur.

Nakliyat işlemleri saç kasalı ağır vasıta ile gerçekleştirilmektedir. Nakliyat işlemleri yüksek katlı binalardan yapılacaksa asansör sistemi kullanılmaktadır.

İstanbul Sultangazi Sigoralı evden eve nakliyat

Nakliye esnasında meydana gelebilecek her türlü zarar için sigortalı görev sağlanmaktadır. Sigorta şirketi mobilyaların zarar görmesi halinde bir uzman kişi tayin ederek ziyanı tespit etmektedir. Sigortalı nakliyat hizmeti zamanımızda tüm nakliyat şirketleri tarafından sağlanmaktadır.

Evden eve taşımacılık süreci ne şekilde olmalıdır?

Hizmet alacak olan kişi öncelikle taleplerini nakliye firması yetkilisine detaylı bir türde dile getirmelidir. İşletme yetkilisi ev sahibinin istekleri doğrultusunda ücret teklifini sunmaktadır.

Nakliyat firmasına eşyalarını hatalı anlatan çok sayıda ile ev sahibi ile denk gelmekteyiz. Bu tür durumlarda ciddi problemler yaşamaktayız. Ev sahibinin eşyalarını farklı beyan etmesi halinde nakliye şirketinin bütün planları bozulmaktadır.

uluslararası evden eve taşımacılık istanbul evden eve nakliyat kayseri evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat evden eve nakliyat uluslararası zati eşya taşımacılığı Evden Eve Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Uşak Evden Eve Nakliyat