İstanbul ili Şişli ilçesinde evden eve taşımacılık işine mi gerek duyuyorsunuz.

İstanbul ev taşımacılığı

eski zamanlarda kamyonet ile amatör bir düzende yapılan ev eşyalarının taşınması yerini nakliye şirketlerine bırakmıştır. Son yıllarda müşteriler bu tarz nakliyat şirketlerine başvurmaktadır. Sağlam evden eve nakliyat servisi veren işletmeleri oldukça uygun fiyatlara bulabilirsiniz.

Evden eve nakliyat firmaları ev nakliyesi sağlayabilmesi için K3 sertifikasına sahip olmalıdır. Belgeleri olmayan kamyonetci belgesiz olarak çalışmaktadır. Mobilyalarınızı  taşıtırken uzman bir nakliyat şirketi ile anaşmaya çalışın.

İstanbul evden eve nakliyat fiyatları

İstanbul içerisinde nakliye ihtiyaçlarınız için il içi nakliyat ücretleri eşya yoğunluğuna göre farklılık gösterir. Şehir içerisinde yapılacak nakliyat fiyatları belirlenirken müşterinin gereksinimleri göz önünde bulundurulur. İl içerisinde taşımacılık fiyatları ortalama 2000 TL bandındadır. Şehirlerarası taşımacılık ücretleri ise sevkiyatın yapılacağı uzaklığa göre değişiklik göstermektedir. Güzergah uzadıkça ücret de artmaktadır.

Evden eve nakliyat şirketleri ne tür hizmet sunar?

Taşımacılık firmaları genellikle nakliyat öncesi taşınacak olan eşyaları ekspertiz yapmak isteyecektir. Ekspertiz servisi sonrası müşteri detaylı bir şekilde bilinçlendirilerek fiyat teklifi verilir.

Taşınma işlemi kapalı kasalı kamyonet ile sağlanmaktadır. Taşımacılık işlemleri yüksek katlı binalardan yapılacaksa vinç sistemi kullanılmaktadır.

İstanbul Şişli Sigoralı evden eve nakliye

Nakliye esnasında olabilecek her türlü kayıp için sigortalı hizmet sağlanmaktadır. Sigorta şirketi eşyaların zarar görmesi halinde bir uzman kişi tayin ederek ziyanı tespit etmektedir. Sigortalı nakliyat hizmeti zamanımızda tüm nakliyat işletmeleri tarafından tercih edilmektedir.

Taşınma süreci nasıl olmalıdır?

Müşteri öncelikle beklentilerini nakliye şirketi yetkilisine ayrıntılı bir türde izah etmelidir. Firma yetkilisi ev sahibinin talepleri doğrultusunda ücret teklifini sunar.

Nakliyat işletmesine eşyalarını hatalı anlatan birçok ile müşteri ile karşılaşmaktayız. Bu şekil durumlarda ciddi sorunlar yaşamaktayız. Müşterinin eşyalarını eksik beyan etmesi halinde nakliye şirketinin bütün planları bozulmaktadır.

uluslararası evden eve taşımacılık istanbul evden eve nakliyat kayseri evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat evden eve nakliyat uluslararası zati eşya taşımacılığı Evden Eve Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Uşak Evden Eve Nakliyat