İstanbul ili Şişli semtinde evden eve nakliyat işine mi gereksinim duyuyorsunuz.

İstanbul evden eve taşımacılık

önceki zamanlarda at arabası ile kaba bir şekilde gerçekleştirilen ev eşyalarının taşınması yerini nakliye işletmelerine bırakmıştır. Son yıllarda nakliye hizmetine ihtiyaç duyan insanlar bu tarz taşımacılık şirketlerine başvurmaktadır. Profesyonel evden eve nakliyat servisi sunan şirketleri oldukça uygun fiyatlara bulabilirsiniz.

Evden eve taşımacılık firmaları ev nakliyesi sunabilmesi için K3 yetki belgesine sahip olmalıdır. Evrakları eksik kamyonetci korsan olarak çalışmaktadır. Eşyalarınızı  taşıtırken temiz bir nakliye şirketi ile anaşmaya bakın.

İstanbul evden eve nakliyat fiyatları

İstanbul içerisinde nakliyat ihtiyaçlarınız için şehir içi taşımacılık fiyatları mesafeye göre farklılık gösterir. Şehir içerisinde yapılması istenilen taşımacılık ücretleri belirlenirken müşterinin istekleri göz önünde bulundurulur. Şehiri içerisinde nakliyat fiyatları ortalama 2000 TL bandındadır. Şehirlerarası taşımacılık fiyatları ise sevkiyatın yapılacağı uzaklığa göre değişkenlik göstermektedir. Güzergah uzadıkça fiyat de artmaktadır.

Evden eve taşımacılık şirketleri ne şekil hizmet sağlar?

Nakliyat ticarethaneleri büyük ölçüde nakliye öncesi taşınması gereken eşyaları ekspertiz yapmak isteyecektir. Ekspertiz servisi sonrası müşteri ayrıntılı bir şekilde bilgilendirilerek fiyat teklifi verilir.

Nakliyat hizmeti kapalı kasalı kamyonet ile sağlanmaktadır. Taşımacılık işlemleri yüksek katlı yapılardan yapılacaksa mobil asansör sistemi kullanılmaktadır.

İstanbul Şişli Sigoralı ev taşımacılığı

Nakliyat esnasında oluşabilecek her türlü zarar için sigortalı hizmet sağlanmaktadır. Sigorta şirketi eşyaların zarar görmesi halinde bir bilirkişi tayin ederek zararı tespit etmektedir. Sigortalı taşımacılık hizmeti günümüzde tüm nakliye işletmeleri tarafından tercih edilmektedir.

Taşınma süreci ne tür olmalıdır?

Hizmet alacak olan kişi öncelikle taleplerini nakliye işletmesi yetkilisine ayrıntılı bir şekilde dile getirmelidir. Firma yetkilisi ev sahibinin istekleri doğrultusunda fiyat teklifini sunar.

Nakliyat firmasına eşyalarını hatalı anlatan çok sayıda ile müşteri ile karşılaşmaktayız. Bu tip durumlarda ciddi sorunlar yaşamaktayız. Müşterinin eşyalarını farklı beyan etmesi halinde nakliyecinin tüm planları alt-üst olmaktadır.

uluslararası evden eve taşımacılık istanbul evden eve nakliyat kayseri evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat evden eve nakliyat uluslararası zati eşya taşımacılığı Evden Eve Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Uşak Evden Eve Nakliyat