İstanbul ili Maltepe bölgesinde evden eve taşımacılık işine mi ihtiyaç duyuyorsunuz.

İstanbul ev taşımacılığı

geçmiş zamanlarda traktör ile profesyonel olmayan bir düzende yapılmış olan ev eşyalarının nakledilmesi yerini nakliye firmalarına bırakmıştır. Son zamanlarda müşteriler bu tip nakliyat firmalarına başvurmaktadır. Kusursuz ev taşımacılık servisi sağlayan işletmeleri oldukça uygun fiyatlara karşınıza çıkar.

Evden eve taşımacılık firmaları ev taşımacılık sağlayabilmesi için K3 sertifikasına sahip olmalıdır. Belgeleri olmayan kişi korsan olarak hizmet sağlamaktadır. Mobilyalarınızı  taşıtırken uzman bir nakliye şirketi ile anaşmaya bakın.

İstanbul evden eve nakliyat fiyatları

İstanbul içerisinde nakliyat gereksinimleriniz için şehir içi taşımacılık fiyatları eşya yoğunluğuna göre değişiklik göstermektedir. Şehir içerisinde yapılması istenilen taşımacılık fiyatları belirlenirken müşterinin istekleri göz önünde bulundurulur. Şehiri içerisinde nakliyat fiyatları ortalama 2000 TL bandındadır. Şehirlerarası nakliye ücretleri ise taşımacılığın yapılacağı mesafeye göre değişkenlik göstermektedir. Güzergah uzadıkça ücret de artmaktadır.

Evden eve nakliyat işletmeleri nasıl hizmet sunar?

Nakliyat firmaları büyük ölçüde taşımacılık öncesi taşınacak olan eşyaları gözden geçirmek yapmak isteyecektir. Ekspertiz işlemi sonrası müşteri geniş çaplı bir şekilde bilgilendirilerek fiyat teklifi verilir.

Nakliyat işlemleri saç kasalı kamyon ile tamamlanmaktadır. Nakliyat işlemleri yüksek katlı yapılardan yapılacaksa mobil asansör sistemi tercih edilmektedir.

İstanbul Maltepe Sigoralı evden eve taşımacılık

Nakliye esnasında meydana gelebilecek her türlü ziyan için sigortalı görev sağlanmaktadır. Sigorta şirketi mobilyaların zarar görmesi halinde bir bilirkişi tayin ederek ziyanı tespit etmektedir. Sigortalı evden eve nakliyat hizmeti zamanımızda tüm taşımacılık firmaları tarafından tercih edilmektedir.

Taşınma süreci ne şekilde olmalıdır?

Müşteri öncelikle taleplerini nakliyat işletmesi yetkilisine ayrıntılı bir şekilde izah etmelidir. Şirket yetkilisi ev sahibinin istekleri doğrultusunda fiyat teklifini sunmaktadır.

Evden eve nakliyat işletmesine eşyalarını yanlış anlatan fazası ile müşteri ile karşı karşıya gelmekteyiz. Bu tür durumlarda ciddi sıkıntılar yaşamaktayız. Ev sahibinin eşyalarını farklı beyan etmesi halinde nakliyecinin tüm planları alt-üst olmaktadır.

uluslararası evden eve taşımacılık istanbul evden eve nakliyat kayseri evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat evden eve nakliyat uluslararası zati eşya taşımacılığı Evden Eve Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Uşak Evden Eve Nakliyat