İstanbul ili Maltepe semtinde evden eve nakliyat işine mi gerek duyuyorsunuz.

İstanbul evden eve nakliyat

geçmiş zamanlarda kamyonet ile amatör bir şekilde yapılan ev eşyalarının taşınması yerini nakliye firmalarına bırakmıştır. Son yıllarda müşteriler bu tarz taşımacılık firmalarına gitmektedir. Profesyonel evden eve taşımacılık hizmeti veren işletmeleri oldukça uygun fiyatlara karşınıza çıkar.

Evden eve nakliyat şirketleri ev taşımacılık sunabilmesi için K3 belgesine sahip olmalıdır. Evrakları eksik kamyoncu korsan olarak hizmet sağlamaktadır. Mobilyalarınızı  taşıtırken profesyonel bir nakliyat şirketi ile anaşmaya özen gösterin.

İstanbul evden eve nakliyat fiyatları

İstanbul içerisinde taşımacılık ihtiyaçlarınız için şehir içi taşımacılık fiyatları mesafeye göre farklılık göstermektedir. Şehir içerisinde yapılacak nakliyat fiyatları belirlenirken müşterinin gereksinimleri göz önünde bulundurulur. Şehiri içerisinde nakliye fiyatları ortalama 2000 TL bandındadır. Şehirlerarası nakliyat fiyatları ise nakliyenin yapılacağı mesafeye göre değişiklik göstermektedir. Mesafe uzadıkça fiyat de artmaktadır.

Nakliyat işletmeleri nasıl hizmet sunar?

Taşımacılık ticarethaneleri genellikle nakliye öncesi taşınacak olan eşyaları ekspertiz yapmak isteyecektir. Ekspertiz işlemi sonrası müşteri ayrıntılı bir şekilde bilgilendirilerek fiyat teklifi sunulur.

Taşınma hizmeti kapalı kasalı kamyon ile sağlanmaktadır. Nakliyat işlemleri yüksek katlı yapılardan yapılacaksa vinç sistemi kullanılır.

İstanbul Maltepe Sigoralı ev taşımacılığı

Nakliye esnasında meydana gelebilecek her türlü ziyan için sigortalı hizmet sağlanmaktadır. Sigorta şirketi eşyaların zarar görmesi halinde bir bilirkişi tayin ederek değer kaybını tespit etmektedir. Sigortalı taşımacılık hizmeti zamanımızda tüm nakliye şirketleri tarafından tercih edilmektedir.

Evden eve taşımacılık süreci ne şekilde olmalıdır?

Müşteri öncelikle ihtiyaçlarını nakliye şirketi yetkilisine detaylı bir şekilde anlatmalıdır. Firma yetkilisi müşterinin istekleri doğrultusunda fiyat teklifini verir.

Nakliyat şirketine eşyalarını hatalı anlatan çok sayıda ile müşteri ile denk gelmekteyiz. Bu şekil durumlarda ciddi sorunlar yaşamaktayız. Müşterinin eşyalarını farklı beyan etmesi halinde nakliye şirketinin bütün planları alt-üst olmaktadır.

uluslararası evden eve taşımacılık istanbul evden eve nakliyat kayseri evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat evden eve nakliyat uluslararası zati eşya taşımacılığı Evden Eve Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Uşak Evden Eve Nakliyat