İstanbul ili Güngören ilçesinde evden eve taşımacılık mi gereksinim duyuyorsunuz.

İstanbul ev taşımacılığı

önceki zamanlarda traktör ile amatör bir düzende yapılan ev eşyalarının sevk edilmesi yerini nakliye firmalarına bırakmıştır. Son yıllarda ev sahipleri bu tip nakliye işletmelerine gitmektedir. Sağlam evden eve taşımacılık servisi veren şirketleri oldukça uygun fiyatlara bulabilirsiniz.

Evden eve nakliyat işletmeleri ev nakliyesi sunabilmesi için K3 belgesine sahip olmalıdır. Belgeleri eksik kamyonetci amatör olarak çalışmaktadır. Eşyalarınızı  taşıtırken temiz bir nakliyat şirketi ile anaşmaya özen gösterin.

İstanbul evden eve nakliyat fiyatları

İstanbul içerisinde nakliyat ihtiyaçlarınız için il içi taşımacılık ücretleri mesafeye göre değişiklik göstermektedir. Şehir içerisinde yapılması istenilen nakliyat ücretleri belirlenirken müşterinin gereksinimleri göz önünde bulundurulur. Şehiri içerisinde nakliyat fiyatları ortalama 2000 TL bandındadır. Şehirlerarası nakliye fiyatları ise taşımacılığın yapılacağı uzaklığa göre değişiklik göstermektedir. Güzergah uzadıkça ücret de artmaktadır.

Evden eve taşımacılık firmaları nasıl hizmet sağlar?

Nakliye şirketleri genellikle taşımacılık öncesi taşınması gereken eşyaları ekspertiz yapmak isteyecektir. Ekspertiz hizmeti sonrası müşteri detaylı bir şekilde bilinçlendirilerek fiyat teklifi verilir.

Nakliyat hizmeti kapalı kasalı kamyonet ile tamamlanmaktadır. Nakliyat işlemleri yüksek katlı dairelerden yapılacaksa vinç sistemi tercih edilmektedir.

İstanbul Güngören Sigoralı evden eve taşımacılık

Nakliye esnasında meydana gelebilecek her türlü kayıp için sigortalı hizmet sağlanmaktadır. Sigorta şirketi eşyaların zarar görmesi halinde bir eksper tayin ederek zararı tespit etmektedir. Sigortalı evden eve nakliyat hizmeti neredeyse tüm nakliye firmaları tarafından tercih edilmektedir.

Taşınma süreci nasıl olmalıdır?

Müşteri öncelikle beklentilerini taşımacılık işletmesi yetkilisine detaylı bir türde dile getirmelidir. Şirket yetkilisi ev sahibinin talepleri doğrultusunda ücret teklifini verir.

Evden eve nakliyat işletmesine eşyalarını eksik anlatan fazası ile müşteri ile karşılaşmaktayız. Bu tip durumlarda ciddi sıkıntılar yaşamaktayız. Ev sahibinin eşyalarını farklı beyan etmesi halinde nakliye şirketinin bütün planları alt-üst olmaktadır.

uluslararası evden eve taşımacılık istanbul evden eve nakliyat kayseri evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat evden eve nakliyat uluslararası zati eşya taşımacılığı Evden Eve Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Uşak Evden Eve Nakliyat