İstanbul ili Esenyurt semtinde evden eve nakliyat hizmetine mi gereksinim duyuyorsunuz.

İstanbul ev taşımacılığı

önceki zamanlarda kamyon ile amatör bir düzende yapılan ev eşyalarının sevk edilmesi yerini nakliye şirketlerine bırakmıştır. Son yıllarda müşteriler bu tür taşımacılık şirketlerine gitmektedir. Kusursuz evden eve nakliyat hizmeti sunan şirketleri oldukça uygun rakamlara karşılaşabilirsiniz.

Evden eve taşımacılık işletmeleri ev nakliyesi sağlayabilmesi için K3 sertifikasına sahip olmalıdır. Belgeleri eksik kamyoncu korsan olarak çalışmaktadır. Eşyalarınızı  taşıtırken uzman bir taşımacılık şirketi ile anaşmaya çalışın.

İstanbul evden eve nakliyat fiyatları

İstanbul içerisinde taşımacılık gereksinimleriniz için il içi nakliye fiyatları mesafeye göre farklılık göstermektedir. Şehir içerisinde yapılması gereken nakliyat fiyatları belirlenirken müşterinin gereksinimleri göz önünde bulundurulur. İl içerisinde taşımacılık fiyatları ortalama 2000 TL civarındadır. Şehirlerarası nakliye ücretleri ise taşımacılığın yapılacağı mesafeye göre farklılık göstermektedir. Yol uzadıkça fiyat de artmaktadır.

Evden eve taşımacılık işletmeleri ne şekil hizmet sağlar?

Nakliye ticarethaneleri genellikle nakliye öncesi taşınacak olan eşyaları görmek yapmak isteyecektir. Ekspertiz işlemi sonrası müşteri ayrıntılı bir şekilde bilgilendirilerek fiyat teklifi sunulur.

Nakliyat işlemleri kapalı kasalı kamyonet ile tamamlanmaktadır. Nakliye işlemleri yüksek katlı binalardan yapılacaksa mobil asansör sistemi kullanılmaktadır.

İstanbul Esenyurt Sigoralı ev taşımacılığı

Nakliyat esnasında olabilecek her türlü ziyan için sigortalı ihtimam sağlanmaktadır. Sigorta şirketi mobilyaların zarar görmesi halinde bir bilirkişi tayin ederek zararı tespit etmektedir. Sigortalı evden eve nakliyat hizmeti neredeyse tüm taşımacılık firmaları tarafından sağlanmaktadır.

Taşınma süreci ne tür olmalıdır?

Hizmet alacak olan kişi öncelikle beklentilerini nakliyat firması yetkilisine ayrıntılı bir türde dile getirmelidir. Şirket yetkilisi müşterinin istekleri doğrultusunda fiyat teklifini sunmaktadır.

Nakliyat firmasına eşyalarını yanlış anlatan fazası ile ev sahibi ile denk gelmekteyiz. Bu şekil durumlarda ciddi problemler yaşamaktayız. Müşterinin eşyalarını farklı beyan etmesi halinde nakliye şirketinin bütün planları bozulmaktadır.

uluslararası evden eve taşımacılık istanbul evden eve nakliyat kayseri evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat evden eve nakliyat uluslararası zati eşya taşımacılığı Evden Eve Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Uşak Evden Eve Nakliyat