İstanbul ili Esenler bölgesinde evden eve nakliyat işine mi ihtiyaç duyuyorsunuz.

İstanbul evden eve nakliyat

önceki zamanlarda at arabası ile kaba bir şekilde gerçekleştirilen ev eşyalarının nakledilmesi yerini nakliye şirketlerine bırakmıştır. Son yıllarda nakliye hizmetine ihtiyaç duyan insanlar bu tip nakliyat şirketlerine başvurmaktadır. Sağlam evden eve nakliyat hizmeti veren firmaları oldukça uygun rakamlara karşılaşabilirsiniz.

Evden eve nakliye firmaları ev nakliyesi sağlayabilmesi için K3 yetki belgesine sahip olmalıdır. Belgeleri olmayan kişi korsan olarak hizmet vermektedir. Mobilyalarınızı  taşıtırken uzman bir nakliyat şirketi ile anaşmaya özen gösterin.

İstanbul evden eve nakliyat fiyatları

İstanbul içerisinde taşımacılık ihtiyaçlarınız için il içi nakliye fiyatları eşya yoğunluğuna göre değişiklik göstermektedir. Şehir içerisinde yapılması istenilen nakliyat fiyatları belirlenirken müşterinin istekleri göz önünde bulundurulur. İl içerisinde nakliye fiyatları ortalama 2000 TL bandındadır. Şehirlerarası taşımacılık ücretleri ise nakliyenin yapılacağı mesafeye göre farklılık göstermektedir. Güzergah uzadıkça ücret de artmaktadır.

Nakliyat firmaları ne şekil hizmet sunar?

Nakliyat ticarethaneleri büyük ölçüde nakliye öncesi taşınacak olan eşyaları ekspertiz yapmak isteyecektir. Ekspertiz işlemi sonrası müşteri detaylı bir şekilde bilinçlendirilerek fiyat teklifi verilir.

Taşımacılık hizmeti saç kasalı kamyon ile gerçekleştirilmektedir. Nakliye işlemleri yüksek katlı binalardan yapılacaksa vinç sistemi kullanılır.

İstanbul Esenler Sigoralı evden eve taşımacılık

Nakliyat esnasında olabilecek her türlü zarar için sigortalı hizmet sağlanmaktadır. Sigorta şirketi mobilyaların zarar görmesi halinde bir eksper tayin ederek zararı belirlemektedir. Sigortalı evden eve nakliyat hizmeti günümüzde tüm nakliye şirketleri tarafından sağlanmaktadır.

Taşınma süreci ne şekilde olmalıdır?

Müşteri öncelikle beklentilerini taşımacılık işletmesi yetkilisine ayrıntılı bir şekilde izah etmelidir. Firma yetkilisi ev sahibinin talepleri doğrultusunda ücret teklifini sunar.

Nakliyat şirketine eşyalarını yanlış anlatan çok sayıda ile ev sahibi ile karşılaşmaktayız. Bu şekil durumlarda ciddi problemler yaşamaktayız. Müşterinin eşyalarını farklı beyan etmesi halinde nakliyecinin tüm planları bozulmaktadır.

uluslararası evden eve taşımacılık istanbul evden eve nakliyat kayseri evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat evden eve nakliyat uluslararası zati eşya taşımacılığı Evden Eve Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Uşak Evden Eve Nakliyat