İstanbul ili Büyükçekmece ilçesinde evden eve nakliyat işine mi gerek duyuyorsunuz.

İstanbul evden eve nakliyat

önceki zamanlarda kamyon ile profesyonel olmayan bir şekilde gerçekleştirilen ev eşyalarının sevk edilmesi yerini nakliye şirketlerine bırakmıştır. Son zamanlarda müşteriler bu tarz nakliyat şirketlerine gitmektedir. Kusursuz evden eve taşımacılık hizmeti veren şirketleri oldukça uygun fiyatlara karşılaşabilirsiniz.

Evden eve taşımacılık işletmeleri ev nakliyesi sağlayabilmesi için K3 yetki belgesine sahip olmalıdır. Belgeleri olmayan kamyoncu belgesiz olarak hizmet sağlamaktadır. Evinizi  taşıtırken profesyonel bir nakliye şirketi ile anaşmaya özen gösterin.

İstanbul evden eve nakliyat fiyatları

İstanbul içerisinde nakliyat gereksinimleriniz için il içi nakliye fiyatları eşya yoğunluğuna göre farklılık göstermektedir. Şehir içerisinde yapılması istenilen taşımacılık ücretleri belirlenirken müşterinin talepleri göz önünde bulundurulur. İl içerisinde taşımacılık fiyatları ortalama 2000 TL bandındadır. Şehirlerarası taşımacılık fiyatları ise sevkiyatın yapılacağı mesafeye göre değişiklik göstermektedir. Yol uzadıkça fiyat de artmaktadır.

Nakliyat şirketleri nasıl hizmet sunar?

Nakliyat işletmeleri büyük ölçüde nakliyat öncesi taşınacak olan eşyaları görmek yapmak isteyecektir. Ekspertiz işlemi sonrası müşteri detaylı bir şekilde bilinçlendirilerek fiyat teklifi sunulur.

Taşınma hizmeti kapalı kasalı kamyon ile tamamlanmaktadır. Nakliyat işlemleri yüksek katlı binalardan yapılacaksa mobil asansör sistemi kullanılır.

İstanbul Büyükçekmece Sigoralı ev taşımacılığı

Nakliye esnasında meydana gelebilecek her türlü ziyan için sigortalı hizmet sağlanmaktadır. Sigorta şirketi aletlerin zarar görmesi halinde bir eksper tayin ederek ziyanı belirlemektedir. Sigortalı nakliyat hizmeti zamanımızda tüm nakliyat işletmeleri tarafından sağlanmaktadır.

Evden eve nakliyat süreci ne şekilde olmalıdır?

Hizmet alacak olan kişi öncelikle taleplerini nakliyat firması yetkilisine ayrıntılı bir türde dile getirmelidir. Şirket yetkilisi ev sahibinin istekleri doğrultusunda fiyat teklifini sunmaktadır.

Nakliyat firmasına eşyalarını hatalı anlatan fazası ile müşteri ile karşı karşıya gelmekteyiz. Bu tip durumlarda ciddi problemler yaşamaktayız. Ev sahibinin eşyalarını farklı beyan etmesi halinde nakliyecinin tüm planları alt-üst olmaktadır.

uluslararası evden eve taşımacılık istanbul evden eve nakliyat kayseri evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat evden eve nakliyat uluslararası zati eşya taşımacılığı Evden Eve Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Uşak Evden Eve Nakliyat