İstanbul ili Beykoz bölgesinde evden eve nakliyat işine mi gerek duyuyorsunuz.

İstanbul ev taşımacılığı

önceki zamanlarda at arabası ile profesyonel olmayan bir şekilde yapılmış olan ev eşyalarının sevk edilmesi yerini nakliye şirketlerine bırakmıştır. Son yıllarda müşteriler bu tip taşımacılık şirketlerine başvurmaktadır. Profesyonel ev taşımacılık servisi sağlayan şirketleri oldukça uygun rakamlara karşınıza çıkar.

Evden eve taşımacılık şirketleri ev taşımacılık sunabilmesi için K3 yetki belgesine sahip olmalıdır. Dökümanları farklı kişi belgesiz olarak hizmet vermektedir. Mobilyalarınızı  taşıtırken temiz bir nakliyat şirketi ile anaşmaya özen gösterin.

İstanbul evden eve nakliyat fiyatları

İstanbul içerisinde taşımacılık gereksinimleriniz için şehir içi nakliye ücretleri mesafeye göre değişiklik gösterir. Şehir içerisinde yapılması istenilen nakliye fiyatları belirlenirken müşterinin talepleri göz önünde bulundurulur. İl içerisinde nakliye fiyatları ortalama 2000 TL bandındadır. Şehirlerarası taşımacılık fiyatları ise nakliyenin yapılacağı uzaklığa göre farklılık göstermektedir. Güzergah uzadıkça ücret de artmaktadır.

Nakliyat işletmeleri ne tür hizmet sağlar?

Taşımacılık şirketleri genellikle taşımacılık öncesi taşınacak olan eşyaları görmek yapmak isteyecektir. Ekspertiz işlemi sonrası müşteri ayrıntılı bir şekilde bilgilendirilerek fiyat teklifi sunulur.

Taşımacılık işlemleri evden eve kasalı ağır vasıta ile gerçekleştirilmektedir. Nakliye işlemleri yüksek katlı yapılardan yapılacaksa mobil asansör sistemi tercih edilmektedir.

İstanbul Beykoz Sigoralı evden eve taşımacılık

Taşımacılık esnasında oluşabilecek her türlü zarar için sigortalı ihtimam sağlanmaktadır. Sigorta şirketi mobilyaların zarar görmesi halinde bir eksper tayin ederek zararı tespit etmektedir. Sigortalı evden eve nakliyat hizmeti neredeyse tüm taşımacılık firmaları tarafından tercih edilmektedir.

Evden eve nakliyat süreci ne tür olmalıdır?

Müşteri öncelikle ihtiyaçlarını nakliyat işletmesi yetkilisine ayrıntılı bir şekilde dile getirmelidir. Firma yetkilisi müşterinin istekleri doğrultusunda ücret teklifini sunmaktadır.

Nakliyat firmasına eşyalarını yanlış anlatan çok sayıda ile ev sahibi ile karşı karşıya gelmekteyiz. Bu tür durumlarda ciddi sorunlar yaşamaktayız. Ev sahibinin eşyalarını eksik beyan etmesi halinde nakliye şirketinin bütün planları alt-üst olmaktadır.

uluslararası evden eve taşımacılık istanbul evden eve nakliyat kayseri evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat evden eve nakliyat uluslararası zati eşya taşımacılığı Evden Eve Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Uşak Evden Eve Nakliyat