İstanbul ili Beşiktaş bölgesinde evden eve taşımacılık hizmetine mi ihtiyaç duyuyorsunuz.

İstanbul evden eve taşımacılık

geçmiş zamanlarda kamyon ile profesyonel olmayan bir düzende yapılmış olan ev eşyalarının taşınması yerini nakliye işletmelerine bırakmıştır. Son dönemlerde nakliye hizmetine ihtiyaç duyan insanlar bu tür nakliyat işletmelerine gitmektedir. Kusursuz evden eve taşımacılık servisi sunan firmaları oldukça uygun fiyatlara bulabilirsiniz.

Evden eve taşımacılık firmaları ev nakliyesi sağlayabilmesi için K3 belgesine sahip olmalıdır. Belgeleri olmayan kamyoncu korsan olarak hizmet vermektedir. Mobilyalarınızı  taşıtırken uzman bir nakliye şirketi ile anaşmaya çalışın.

İstanbul evden eve nakliyat fiyatları

İstanbul içerisinde taşımacılık gereksinimleriniz için il içi nakliye ücretleri eşya yoğunluğuna göre değişiklik gösterir. Şehir içerisinde yapılması istenilen nakliye ücretleri belirlenirken müşterinin istekleri göz önünde bulundurulur. Şehiri içerisinde taşımacılık fiyatları ortalama 2000 TL civarındadır. Şehirlerarası nakliye fiyatları ise taşımacılığın yapılacağı uzaklığa göre değişkenlik göstermektedir. Yol uzadıkça fiyat de artmaktadır.

Evden eve nakliyat işletmeleri ne tür hizmet sağlar?

Nakliyat firmaları genellikle taşımacılık öncesi taşınacak olan eşyaları gözden geçirmek yapmak isteyecektir. Ekspertiz servisi sonrası müşteri detaylı bir şekilde bilinçlendirilerek fiyat teklifi verilir.

Taşınma işlemleri kapalı kasalı ağır vasıta ile tamamlanmaktadır. Nakliye işlemleri yüksek katlı dairelerden yapılacaksa vinç sistemi kullanılır.

İstanbul Beşiktaş Sigoralı ev taşımacılığı

Nakliyat esnasında olabilecek her türlü kayıp için sigortalı ihtimam sağlanmaktadır. Sigorta şirketi aletlerin zarar görmesi halinde bir uzman kişi tayin ederek zararı tespit etmektedir. Sigortalı taşımacılık hizmeti günümüzde tüm nakliyat şirketleri tarafından tercih edilmektedir.

Taşınma süreci ne şekilde olmalıdır?

Ev sahibi öncelikle ihtiyaçlarını nakliyat firması yetkilisine detaylı bir türde izah etmelidir. İşletme yetkilisi müşterinin talepleri doğrultusunda ücret teklifini sunar.

Nakliye firmasına eşyalarını yanlış anlatan fazası ile müşteri ile denk gelmekteyiz. Bu tip durumlarda ciddi problemler yaşamaktayız. Müşterinin eşyalarını eksik beyan etmesi halinde nakliyecinin tüm planları bozulmaktadır.

uluslararası evden eve taşımacılık istanbul evden eve nakliyat kayseri evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat evden eve nakliyat uluslararası zati eşya taşımacılığı Evden Eve Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Uşak Evden Eve Nakliyat