İstanbul ili Bahçelievler ilçesinde evden eve nakliyat hizmetine mi gereksinim duyuyorsunuz.

İstanbul ev taşımacılığı

eski zamanlarda at arabası ile profesyonel olmayan bir düzende yapılmış olan ev eşyalarının nakledilmesi yerini nakliye işletmelerine bırakmıştır. Son zamanlarda ev sahipleri bu tarz nakliyat şirketlerine gitmektedir. Profesyonel evden eve taşımacılık servisi sunan işletmeleri oldukça uygun fiyatlara karşılaşabilirsiniz.

Evden eve nakliyat şirketleri ev nakliyesi sağlayabilmesi için K3 sertifikasına sahip olmalıdır. Dökümanları eksik kamyonetci amatör olarak hizmet vermektedir. Eşyalarınızı  taşıtırken profesyonel bir nakliyat şirketi ile anaşmaya çalışın.

İstanbul evden eve nakliyat fiyatları

İstanbul içerisinde taşımacılık ihtiyaçlarınız için şehir içi taşımacılık fiyatları mesafeye göre değişiklik göstermektedir. Şehir içerisinde yapılacak nakliyat fiyatları belirlenirken müşterinin istekleri göz önünde bulundurulur. İl içerisinde nakliye fiyatları ortalama 2000 TL civarındadır. Şehirlerarası nakliyat ücretleri ise nakliyenin yapılacağı uzaklığa göre farklılık göstermektedir. Mesafe uzadıkça fiyat de artmaktadır.

Evden eve nakliyat şirketleri ne tür hizmet sağlar?

Nakliyat işletmeleri genelde nakliyat öncesi taşınacak olan eşyaları gözden geçirmek yapmak isteyecektir. Ekspertiz servisi sonrası müşteri detaylı bir şekilde bilgilendirilerek fiyat teklifi sunulur.

Nakliyat işlemleri saç kasalı kamyonet ile sağlanmaktadır. Nakliyat işlemleri yüksek katlı yapılardan yapılacaksa vinç sistemi kullanılmaktadır.

İstanbul Bahçelievler Sigoralı ev taşımacılığı

Nakliyat esnasında oluşabilecek her türlü kayıp için sigortalı hizmet sağlanmaktadır. Sigorta şirketi eşyaların zarar görmesi halinde bir bilirkişi tayin ederek zararı belirlemektedir. Sigortalı taşımacılık hizmeti neredeyse tüm taşımacılık firmaları tarafından tercih edilmektedir.

Evden eve taşımacılık süreci ne tür olmalıdır?

Ev sahibi öncelikle ihtiyaçlarını nakliye işletmesi yetkilisine detaylı bir şekilde izah etmelidir. İşletme yetkilisi müşterinin talepleri doğrultusunda ücret teklifini sunmaktadır.

Nakliyat işletmesine eşyalarını hatalı anlatan çok sayıda ile ev sahibi ile karşı karşıya gelmekteyiz. Bu tip durumlarda ciddi problemler yaşamaktayız. Ev sahibinin eşyalarını eksik beyan etmesi halinde nakliyecinin tüm planları bozulmaktadır.

uluslararası evden eve taşımacılık istanbul evden eve nakliyat kayseri evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat evden eve nakliyat uluslararası zati eşya taşımacılığı Evden Eve Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Uşak Evden Eve Nakliyat