İstanbul ili Ataşehir semtinde evden eve nakliyat işine mi ihtiyaç duyuyorsunuz.

İstanbul evden eve taşımacılık

önceki zamanlarda kamyonet ile amatör bir şekilde yapılmış olan ev eşyalarının taşınması yerini nakliye işletmelerine bırakmıştır. Son zamanlarda ev sahipleri bu tür nakliye işletmelerine gitmektedir. Sağlam ev taşımacılık servisi sunan şirketleri oldukça uygun rakamlara karşılaşabilirsiniz.

Evden eve nakliyat firmaları ev nakliyesi sağlayabilmesi için K3 yetki belgesine sahip olmalıdır. Evrakları olmayan kamyoncu amatör olarak çalışmaktadır. Eşyalarınızı  taşıtırken temiz bir nakliye şirketi ile anaşmaya çalışın.

İstanbul evden eve nakliyat fiyatları

İstanbul içerisinde nakliye gereksinimleriniz için il içi taşımacılık ücretleri mesafeye göre farklılık gösterir. Şehir içerisinde yapılacak nakliye fiyatları belirlenirken müşterinin talepleri göz önünde bulundurulur. İl içerisinde nakliyat fiyatları ortalama 2000 TL civarındadır. Şehirlerarası taşımacılık fiyatları ise sevkiyatın yapılacağı uzaklığa göre farklılık göstermektedir. Yol uzadıkça fiyat de artmaktadır.

Nakliyat şirketleri nasıl hizmet sağlar?

Nakliyat ticarethaneleri genelde taşımacılık öncesi taşınacak olan eşyaları görmek yapmak isteyecektir. Ekspertiz işlemi sonrası müşteri detaylı bir şekilde bilgilendirilerek fiyat teklifi verilir.

Taşımacılık hizmeti saç kasalı kamyon ile tamamlanmaktadır. Taşımacılık işlemleri yüksek katlı yapılardan yapılacaksa vinç sistemi kullanılır.

İstanbul Ataşehir Sigoralı evden eve nakliyat

Nakliyat esnasında meydana gelebilecek her türlü ziyan için sigortalı görev sağlanmaktadır. Sigorta şirketi eşyaların zarar görmesi halinde bir bilirkişi tayin ederek ziyanı belirlemektedir. Sigortalı evden eve nakliyat hizmeti zamanımızda tüm nakliye işletmeleri tarafından sağlanmaktadır.

Evden eve taşımacılık süreci nasıl olmalıdır?

Hizmet alacak olan kişi öncelikle beklentilerini nakliye firması yetkilisine ayrıntılı bir türde izah etmelidir. İşletme yetkilisi ev sahibinin istekleri doğrultusunda fiyat teklifini sunar.

Evden eve nakliyat işletmesine eşyalarını hatalı anlatan birçok ile ev sahibi ile karşılaşmaktayız. Bu tip durumlarda ciddi sıkıntılar yaşamaktayız. Müşterinin eşyalarını eksik beyan etmesi halinde nakliye şirketinin tüm planları bozulmaktadır.

uluslararası evden eve taşımacılık istanbul evden eve nakliyat kayseri evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat evden eve nakliyat uluslararası zati eşya taşımacılığı Evden Eve Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Uşak Evden Eve Nakliyat