Hatay ili Dörtyol bölgesinde evden eve taşımacılık hizmetine mi gerek duyuyorsunuz.

Hatay evden eve taşımacılık

önceki zamanlarda kamyon ile profesyonel olmayan bir düzende gerçekleştirilen ev eşyalarının taşınması yerini nakliye işletmelerine bırakmıştır. Son dönemlerde ev sahipleri bu tür nakliyat işletmelerine gitmektedir. Kusursuz evden eve nakliyat servisi sağlayan firmaları oldukça uygun fiyatlara karşılaşabilirsiniz.

Evden eve nakliye işletmeleri ev taşımacılık sunabilmesi için K3 sertifikasına sahip olmalıdır. Belgeleri olmayan kamyonetci belgesiz olarak çalışmaktadır. Eşyalarınızı  taşıtırken profesyonel bir nakliyat şirketi ile anaşmaya özen gösterin.

Hatay evden eve nakliyat fiyatları

Hatay içerisinde taşımacılık gereksinimleriniz için şehir içi nakliyat ücretleri eşya yoğunluğuna göre değişiklik gösterir. Şehir içerisinde yapılması istenilen nakliyat ücretleri belirlenirken müşterinin istekleri göz önünde bulundurulur. Şehiri içerisinde nakliye fiyatları ortalama 2000 TL bandındadır. Şehirlerarası nakliye ücretleri ise nakliyenin yapılacağı uzaklığa göre değişiklik göstermektedir. Güzergah uzadıkça fiyat de artmaktadır.

Evden eve taşımacılık şirketleri ne tür hizmet sunar?

Nakliyat işletmeleri büyük ölçüde nakliyat öncesi taşınacak olan eşyaları görmek yapmak isteyecektir. Ekspertiz işlemi sonrası müşteri ayrıntılı bir şekilde bilinçlendirilerek fiyat teklifi sunulur.

Nakliyat işlemleri evden eve kasalı kamyon ile gerçekleştirilmektedir. Nakliye işlemleri yüksek katlı dairelerden yapılacaksa vinç sistemi kullanılır.

Hatay Dörtyol Sigoralı evden eve nakliyat

Taşımacılık esnasında olabilecek her türlü ziyan için sigortalı hizmet sağlanmaktadır. Sigorta şirketi aletlerin zarar görmesi halinde bir eksper tayin ederek değer kaybını tespit etmektedir. Sigortalı evden eve nakliyat hizmeti zamanımızda tüm nakliye işletmeleri tarafından tercih edilmektedir.

Evden eve taşımacılık süreci nasıl olmalıdır?

Ev sahibi öncelikle ihtiyaçlarını nakliye işletmesi yetkilisine ayrıntılı bir şekilde izah etmelidir. İşletme yetkilisi müşterinin talepleri doğrultusunda fiyat teklifini verir.

Nakliyat şirketine eşyalarını eksik anlatan çok sayıda ile ev sahibi ile denk gelmekteyiz. Bu tür durumlarda ciddi sorunlar yaşamaktayız. Ev sahibinin eşyalarını eksik beyan etmesi halinde nakliyecinin bütün planları alt-üst olmaktadır.

uluslararası evden eve taşımacılık istanbul evden eve nakliyat kayseri evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat evden eve nakliyat uluslararası zati eşya taşımacılığı Evden Eve Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Uşak Evden Eve Nakliyat