Hatay ili Antakya semtinde evden eve nakliyat işine mi ihtiyaç duyuyorsunuz.

Hatay ev taşımacılığı

önceki zamanlarda at arabası ile kaba bir şekilde yapılmış olan ev eşyalarının taşınması yerini nakliye işletmelerine bırakmıştır. Son yıllarda müşteriler bu tür taşımacılık şirketlerine gitmektedir. Kusursuz evden eve taşımacılık hizmeti sunan şirketleri oldukça uygun fiyatlara karşılaşabilirsiniz.

Evden eve taşımacılık işletmeleri ev taşımacılık sunabilmesi için K3 yetki belgesine sahip olmalıdır. Belgeleri olmayan kamyonetci amatör olarak hizmet vermektedir. Eşyalarınızı  taşıtırken uzman bir taşımacılık şirketi ile anaşmaya bakın.

Hatay evden eve nakliyat fiyatları

Hatay içerisinde nakliye ihtiyaçlarınız için il içi nakliyat ücretleri mesafeye göre değişiklik gösterir. Şehir içerisinde yapılacak nakliyat ücretleri belirlenirken müşterinin istekleri göz önünde bulundurulur. İl içerisinde nakliyat fiyatları ortalama 2000 TL bandındadır. Şehirlerarası nakliye fiyatları ise nakliyenin yapılacağı mesafeye göre değişiklik göstermektedir. Mesafe uzadıkça ücret de artmaktadır.

Evden eve nakliyat işletmeleri ne şekil hizmet sunar?

Taşımacılık işletmeleri genelde taşımacılık öncesi taşınması gereken eşyaları görmek yapmak isteyecektir. Ekspertiz servisi sonrası müşteri detaylı bir şekilde bilgilendirilerek fiyat teklifi verilir.

Nakliyat işlemi evden eve kasalı kamyon ile tamamlanmaktadır. Nakliye işlemleri yüksek katlı yapılardan yapılacaksa asansör sistemi kullanılır.

Hatay Antakya Sigoralı evden eve taşımacılık

Nakliye esnasında meydana gelebilecek her türlü kayıp için sigortalı hizmet sağlanmaktadır. Sigorta şirketi aletlerin zarar görmesi halinde bir eksper tayin ederek değer kaybını belirlemektedir. Sigortalı taşımacılık hizmeti neredeyse tüm nakliyat firmaları tarafından tercih edilmektedir.

Evden eve nakliyat süreci nasıl olmalıdır?

Ev sahibi öncelikle beklentilerini taşımacılık şirketi yetkilisine detaylı bir şekilde izah etmelidir. Şirket yetkilisi ev sahibinin talepleri doğrultusunda fiyat teklifini sunar.

Evden eve nakliyat şirketine eşyalarını hatalı anlatan birçok ile ev sahibi ile karşılaşmaktayız. Bu şekil durumlarda ciddi sıkıntılar yaşamaktayız. Ev sahibinin eşyalarını farklı beyan etmesi halinde nakliye şirketinin bütün planları bozulmaktadır.

uluslararası evden eve taşımacılık istanbul evden eve nakliyat kayseri evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat evden eve nakliyat uluslararası zati eşya taşımacılığı Evden Eve Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Uşak Evden Eve Nakliyat