Hakkari ili Çukurca ilçesinde evden eve taşımacılık işine mi gerek duyuyorsunuz.

Hakkari evden eve taşımacılık

eski zamanlarda at arabası ile amatör bir düzende yapılmış olan ev eşyalarının nakledilmesi yerini nakliye firmalarına bırakmıştır. Son dönemlerde müşteriler bu tip nakliyat işletmelerine gitmektedir. Kusursuz ev taşımacılık servisi veren şirketleri oldukça uygun fiyatlara karşılaşabilirsiniz.

Evden eve nakliyat işletmeleri ev taşımacılık sunabilmesi için K3 belgesine sahip olmalıdır. Belgeleri olmayan kamyonetci korsan olarak hizmet vermektedir. Mobilyalarınızı  taşıtırken profesyonel bir nakliyat şirketi ile anaşmaya özen gösterin.

Hakkari evden eve nakliyat fiyatları

Hakkari içerisinde nakliyat gereksinimleriniz için şehir içi nakliye ücretleri eşya yoğunluğuna göre farklılık göstermektedir. Şehir içerisinde yapılması gereken nakliye fiyatları belirlenirken müşterinin gereksinimleri göz önünde bulundurulur. İl içerisinde nakliyat fiyatları ortalama 2000 TL bandındadır. Şehirlerarası nakliyat ücretleri ise nakliyenin yapılacağı uzaklığa göre farklılık göstermektedir. Yol uzadıkça ücret de artmaktadır.

Nakliyat şirketleri ne tür hizmet sağlar?

Nakliye işletmeleri genelde taşımacılık öncesi taşınacak olan eşyaları görmek yapmak isteyecektir. Ekspertiz servisi sonrası müşteri geniş çaplı bir şekilde bilgilendirilerek fiyat teklifi verilir.

Taşınma hizmeti evden eve kasalı kamyon ile sağlanmaktadır. Nakliyat işlemleri yüksek katlı binalardan yapılacaksa asansör sistemi kullanılır.

Hakkari Çukurca Sigoralı evden eve nakliyat

Taşımacılık esnasında olabilecek her türlü ziyan için sigortalı görev sağlanmaktadır. Sigorta şirketi mobilyaların zarar görmesi halinde bir bilirkişi tayin ederek değer kaybını belirlemektedir. Sigortalı nakliyat hizmeti zamanımızda tüm taşımacılık işletmeleri tarafından sağlanmaktadır.

Evden eve taşımacılık süreci nasıl olmalıdır?

Ev sahibi öncelikle ihtiyaçlarını nakliye şirketi yetkilisine detaylı bir şekilde anlatmalıdır. Firma yetkilisi müşterinin talepleri doğrultusunda fiyat teklifini sunmaktadır.

Nakliye firmasına eşyalarını yanlış anlatan fazası ile müşteri ile karşı karşıya gelmekteyiz. Bu tip durumlarda ciddi sorunlar yaşamaktayız. Müşterinin eşyalarını eksik beyan etmesi halinde nakliyecinin bütün planları alt-üst olmaktadır.

uluslararası evden eve taşımacılık istanbul evden eve nakliyat kayseri evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat evden eve nakliyat uluslararası zati eşya taşımacılığı Evden Eve Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Uşak Evden Eve Nakliyat