Erzurum ili Şenkaya ilçesinde evden eve taşımacılık mi gerek duyuyorsunuz.

Erzurum evden eve taşımacılık

önceki zamanlarda at arabası ile profesyonel olmayan bir düzende yapılan ev eşyalarının sevk edilmesi yerini nakliye şirketlerine bırakmıştır. Son zamanlarda ev sahipleri bu tür nakliyat firmalarına gitmektedir. Kusursuz evden eve nakliyat servisi sunan şirketleri oldukça uygun fiyatlara karşınıza çıkar.

Evden eve taşımacılık işletmeleri ev nakliyesi sunabilmesi için K3 sertifikasına sahip olmalıdır. Evrakları olmayan kişi belgesiz olarak hizmet vermektedir. Mobilyalarınızı  taşıtırken uzman bir nakliyat şirketi ile anaşmaya bakın.

Erzurum evden eve nakliyat fiyatları

Erzurum içerisinde nakliyat ihtiyaçlarınız için il içi taşımacılık fiyatları eşya yoğunluğuna göre farklılık gösterir. Şehir içerisinde yapılacak nakliyat fiyatları belirlenirken müşterinin gereksinimleri göz önünde bulundurulur. Şehiri içerisinde nakliyat fiyatları ortalama 2000 TL civarındadır. Şehirlerarası taşımacılık ücretleri ise nakliyenin yapılacağı mesafeye göre değişiklik göstermektedir. Yol uzadıkça ücret de artmaktadır.

Evden eve nakliyat firmaları ne tür hizmet sağlar?

Nakliye işletmeleri büyük ölçüde nakliyat öncesi taşınacak olan eşyaları ekspertiz yapmak isteyecektir. Ekspertiz hizmeti sonrası müşteri detaylı bir şekilde bilgilendirilerek fiyat teklifi sunulur.

Nakliyat işlemleri kapalı kasalı ağır vasıta ile gerçekleştirilmektedir. Taşımacılık işlemleri yüksek katlı binalardan yapılacaksa mobil asansör sistemi kullanılmaktadır.

Erzurum Şenkaya Sigoralı evden eve nakliye

Nakliyat esnasında meydana gelebilecek her türlü ziyan için sigortalı görev sağlanmaktadır. Sigorta şirketi mobilyaların zarar görmesi halinde bir bilirkişi tayin ederek zararı tespit etmektedir. Sigortalı evden eve nakliyat hizmeti neredeyse tüm taşımacılık işletmeleri tarafından tercih edilmektedir.

Evden eve nakliyat süreci ne tür olmalıdır?

Hizmet alacak olan kişi öncelikle ihtiyaçlarını nakliye şirketi yetkilisine ayrıntılı bir türde dile getirmelidir. İşletme yetkilisi müşterinin talepleri doğrultusunda fiyat teklifini verir.

Nakliye şirketine eşyalarını yanlış anlatan fazası ile müşteri ile karşı karşıya gelmekteyiz. Bu şekil durumlarda ciddi sorunlar yaşamaktayız. Ev sahibinin eşyalarını farklı beyan etmesi halinde nakliye şirketinin tüm planları alt-üst olmaktadır.

uluslararası evden eve taşımacılık istanbul evden eve nakliyat kayseri evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat evden eve nakliyat uluslararası zati eşya taşımacılığı Evden Eve Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Uşak Evden Eve Nakliyat