Edirne ili Havsa bölgesinde evden eve taşımacılık işine mi ihtiyaç duyuyorsunuz.

Edirne evden eve taşımacılık

eski zamanlarda kamyonet ile kaba bir şekilde yapılmış olan ev eşyalarının sevk edilmesi yerini nakliye şirketlerine bırakmıştır. Son yıllarda ev sahipleri bu tür taşımacılık firmalarına başvurmaktadır. Kusursuz evden eve nakliyat servisi sunan şirketleri oldukça uygun fiyatlara karşınıza çıkar.

Evden eve taşımacılık firmaları ev taşımacılık sunabilmesi için K3 yetki belgesine sahip olmalıdır. Dökümanları olmayan kişi korsan olarak hizmet vermektedir. Eşyalarınızı  taşıtırken temiz bir nakliyat şirketi ile anaşmaya özen gösterin.

Edirne evden eve nakliyat fiyatları

Edirne içerisinde nakliyat ihtiyaçlarınız için il içi nakliye ücretleri kat durumuna göre değişiklik gösterir. Şehir içerisinde yapılması gereken nakliyat fiyatları belirlenirken müşterinin gereksinimleri göz önünde bulundurulur. İl içerisinde nakliyat fiyatları ortalama 2000 TL civarındadır. Şehirlerarası nakliyat ücretleri ise taşımacılığın yapılacağı mesafeye göre değişiklik göstermektedir. Yol uzadıkça ücret de artmaktadır.

Nakliyat işletmeleri ne tür hizmet sağlar?

Taşımacılık şirketleri genelde nakliyat öncesi taşınacak olan eşyaları ekspertiz yapmak isteyecektir. Ekspertiz hizmeti sonrası müşteri detaylı bir şekilde bilgilendirilerek fiyat teklifi verilir.

Taşınma işlemi saç kasalı ağır vasıta ile tamamlanmaktadır. Nakliye işlemleri yüksek katlı binalardan yapılacaksa vinç sistemi kullanılır.

Edirne Havsa Sigoralı evden eve taşımacılık

Nakliyat esnasında meydana gelebilecek her türlü zarar için sigortalı hizmet sağlanmaktadır. Sigorta şirketi aletlerin zarar görmesi halinde bir eksper tayin ederek ziyanı belirlemektedir. Sigortalı taşımacılık hizmeti neredeyse tüm nakliye şirketleri tarafından sağlanmaktadır.

Evden eve nakliyat süreci nasıl olmalıdır?

Hizmet alacak olan kişi öncelikle ihtiyaçlarını taşımacılık firması yetkilisine ayrıntılı bir şekilde izah etmelidir. Şirket yetkilisi müşterinin talepleri doğrultusunda ücret teklifini sunmaktadır.

Nakliyat işletmesine eşyalarını eksik anlatan çok sayıda ile müşteri ile denk gelmekteyiz. Bu tür durumlarda ciddi sorunlar yaşamaktayız. Ev sahibinin eşyalarını eksik beyan etmesi halinde nakliye şirketinin tüm planları bozulmaktadır.

uluslararası evden eve taşımacılık istanbul evden eve nakliyat kayseri evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat evden eve nakliyat uluslararası zati eşya taşımacılığı Evden Eve Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Uşak Evden Eve Nakliyat