Diyarbakır ili Silvan semtinde evden eve nakliyat hizmetine mi ihtiyaç duyuyorsunuz.

Diyarbakır ev taşımacılığı

geçmiş zamanlarda at arabası ile amatör bir şekilde gerçekleştirilen ev eşyalarının taşınması yerini nakliye işletmelerine bırakmıştır. Son zamanlarda müşteriler bu tarz taşımacılık şirketlerine gitmektedir. Profesyonel ev taşımacılık hizmeti veren firmaları oldukça uygun fiyatlara karşınıza çıkar.

Evden eve nakliye firmaları ev nakliyesi sunabilmesi için K3 sertifikasına sahip olmalıdır. Evrakları olmayan kamyoncu korsan olarak hizmet sağlamaktadır. Evinizi  taşıtırken temiz bir taşımacılık şirketi ile anaşmaya özen gösterin.

Diyarbakır evden eve nakliyat fiyatları

Diyarbakır içerisinde taşımacılık gereksinimleriniz için şehir içi taşımacılık ücretleri mesafeye göre değişiklik gösterir. Şehir içerisinde yapılacak nakliye ücretleri belirlenirken müşterinin gereksinimleri göz önünde bulundurulur. İl içerisinde nakliye fiyatları ortalama 2000 TL civarındadır. Şehirlerarası nakliye fiyatları ise taşımacılığın yapılacağı uzaklığa göre farklılık göstermektedir. Güzergah uzadıkça fiyat de artmaktadır.

Evden eve nakliyat şirketleri nasıl hizmet sunar?

Nakliye firmaları genellikle taşımacılık öncesi taşınması gereken eşyaları ekspertiz yapmak isteyecektir. Ekspertiz hizmeti sonrası müşteri ayrıntılı bir şekilde bilinçlendirilerek fiyat teklifi verilir.

Taşımacılık hizmeti kapalı kasalı kamyonet ile gerçekleştirilmektedir. Taşımacılık işlemleri yüksek katlı binalardan yapılacaksa mobil asansör sistemi tercih edilmektedir.

Diyarbakır Silvan Sigoralı evden eve nakliyat

Nakliyat esnasında olabilecek her türlü zarar için sigortalı hizmet sağlanmaktadır. Sigorta şirketi eşyaların zarar görmesi halinde bir bilirkişi tayin ederek değer kaybını tespit etmektedir. Sigortalı nakliyat hizmeti neredeyse tüm taşımacılık işletmeleri tarafından sağlanmaktadır.

Taşınma süreci ne şekilde olmalıdır?

Hizmet alacak olan kişi öncelikle beklentilerini nakliyat firması yetkilisine detaylı bir şekilde izah etmelidir. Şirket yetkilisi ev sahibinin talepleri doğrultusunda ücret teklifini sunmaktadır.

Evden eve nakliyat şirketine eşyalarını eksik anlatan çok sayıda ile müşteri ile karşılaşmaktayız. Bu şekil durumlarda ciddi sıkıntılar yaşamaktayız. Müşterinin eşyalarını eksik beyan etmesi halinde nakliyecinin bütün planları bozulmaktadır.

uluslararası evden eve taşımacılık istanbul evden eve nakliyat kayseri evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat evden eve nakliyat uluslararası zati eşya taşımacılığı Evden Eve Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Uşak Evden Eve Nakliyat